Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2105
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 09.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 227 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 45.92 - 45.92 50
2. 211 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 47.09 - 47.09 45
3. 218 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 47.23 - 47.23 40
4. 206 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 47.37 - 47.37 36
5. 205 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 47.51 - 47.51 33
6. 214 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 47.65 - 47.65 30
7. 202 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 48.75 - 48.75 28
8. 215 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 48.80 - 48.80 26
9. 207 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 49.06 - 49.06 24
10. 210 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 49.13 - 49.13 22
11. 217 770664 JOZL David 2005 CZE J 49.16 - 49.16 20
12. 222 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 49.20 - 49.20 19
13. 208 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 49.26 - 49.26 18
14. 201 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 49.29 - 49.29 17
15. 231 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 49.33 - 49.33 16
16. 273 770400 DRÁPELA Matěj 2004 CZE L 50.00 - 50.00 15
17. 204 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 51.04 - 51.04 14
18. 216 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 51.06 - 51.06 13
19. 225 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 51.16 - 51.16 12
20. 220 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 51.21 - 51.21 11
21. 238 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 51.36 - 51.36 10
22. 287 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 51.38 - 51.38 9
23. 219 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 51.69 - 51.69 8
24. 234 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 52.02 - 52.02 7
25. 237 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 52.03 - 52.03 6
26. 229 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 52.08 - 52.08 5
27. 228 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 52.19 - 52.19 4
28. 235 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 52.27 - 52.27 3
29. 226 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 52.64 - 52.64 2
30. 244 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 52.82 - 52.82 1
31. 242 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A 53.11 - 53.11
32. 241 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 54.04 - 54.04
33. 239 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 54.33 - 54.33
34. 262 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 55.11 - 55.11
35. 260 770686 VÁVRA Matěj 2005 CZE J 55.42 - 55.42
36. 252 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 55.63 - 55.63
37. 245 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 55.81 - 55.81
38. 280 770687 BARÁK Jan 2006 CZE J 55.94 - 55.94
39. 251 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 56.07 - 56.07
40. 263 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 56.10 - 56.10
41. 243 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 56.15 - 56.15
42. 268 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 56.19 - 56.19
43. 282 770347 BIEN Daniel 2006 CZE H 56.43 - 56.43
44. 250 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 56.59 - 56.59
45. 271 770577 FOREJTEK Oliver 2007 CZE H 57.10 - 57.10
46. 265 - VESELÝ Jiří 2004 CZE 57.39 - 57.39
47. 284 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 58.76 - 58.76
48. 259 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 59.09 - 59.09
49. 294 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 59.45 - 59.45
50. 255 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 1:00.39 - 1:00.39
51. 278 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 1:00.76 - 1:00.76
52. 302 - PETRÁNEK Daniel 2004 CZE 1:01.29 - 1:01.29
53. 269 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 1:01.37 - 1:01.37
54. 256 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A 1:01.63 - 1:01.63
55. 293 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 1:01.69 - 1:01.69
56. 254 - VEDRAL Jáchym 2006 CZE 1:02.20 - 1:02.20
57. 264 420040 HRUŠKA Albert 2005 CZE L 1:03.70 - 1:03.70
58. 279 - ZVOLSKÝ Kristián 2006 CZE 1:03.74 - 1:03.74
59. 246 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 1:03.96 - 1:03.96
60. 261 770625 BIERNAT Maksymilian 2005 CZE H 1:04.20 - 1:04.20
61. 274 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 1:05.69 - 1:05.69
62. 288 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 1:06.52 - 1:06.52
63. 249 - RIEGER Marek 2007 CZE 1:09.75 - 1:09.75
64. 267 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:15.58 - 1:15.58
65. 300 - PECHÁČ Matěj 2009 CZE 1:27.27 - 1:27.27
66. 301 - POLLERT Metoděj 2009 CZE 1:34.19 - 1:34.19
Nedokočili 1. kolo  
  213 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H    
  281 - SZCZAP Mateusz 2005 POL    
Nestartovali v 1. kole  
  291 - DUNKA Mikuláš 2006 CZE    
  224 770038 HLAVÁČ dominik 2004 CZE L    
  299 - HLUCHÝ Nikolas 2007 CZE    
  270 770206 KAJZR Oldřich 2005 CZE S    
  236 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L    
  272 770663 KOPECKÝ Oskar 2006 CZE H    
  240 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J    
  257 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H    
  221 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H    
  248 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A    
  298 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H    
  283 770680 ŠIMEK Ondřej 2006 CZE    
  223 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L    
  292 770023 VARGA Attila 2006 CZE L    
  266 770650 VÁVRA Ondřej 2006 CZE H    
  230 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  295 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler