Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 7105
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 09.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 134 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 45.86 - 45.86 50
2. 133 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 45.97 - 45.97 45
3. 123 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 46.26 - 46.26 40
4. 145 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 46.78 - 46.78 36
5. 122 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 47.38 - 47.38 33
6. 127 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE L 47.73 - 47.73 30
7. 129 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 48.08 - 48.08 28
8. 125 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 48.68 - 48.68 26
9. 132 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 48.78 - 48.78 24
9. 124 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 48.78 - 48.78 24
11. 130 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE S 49.20 - 49.20 20
12. 131 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 49.23 - 49.23 19
13. 142 885390 FRIMLOVÁ Eliška 2005 CZE B 49.35 - 49.35 18
14. 141 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 49.39 - 49.39 17
15. 144 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 49.69 - 49.69 16
16. 135 325720 PACÁKOVÁ Simona 2004 CZE H 49.76 - 49.76 15
17. 121 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 49.85 - 49.85 14
18. 128 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 50.23 - 50.23 13
19. 139 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 50.24 - 50.24 12
20. 143 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H 50.33 - 50.33 11
21. 126 415511 LESSE Zuzana 2004 CZE L 50.58 - 50.58 10
22. 154 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 50.89 - 50.89 9
23. 137 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 51.03 - 51.03 8
24. 161 885546 VÁVROVÁ Barbora 2005 CZE J 51.05 - 51.05 7
25. 138 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 51.25 - 51.25 6
26. 148 885463 JUNGLINGOVÁ Tereza 2004 CZE A 51.35 - 51.35 5
27. 146 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 51.77 - 51.77 4
28. 150 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 52.13 - 52.13 3
29. 190 885547 POLICAROVÁ Monika 2006 CZE J 52.22 - 52.22 2
30. 149 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE A 52.49 - 52.49 1
31. 163 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 52.65 - 52.65
32. 159 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 53.51 - 53.51
32. 152 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 53.51 - 53.51
34. 176 885365 ORZECHOWSKA Dominika 2005 CZE H 53.97 - 53.97
34. 158 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 53.97 - 53.97
36. 171 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H 54.23 - 54.23
37. 153 885396 ZÁPOTOČNÁ Eliška 2005 CZE H 55.00 - 55.00
38. 180 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 55.07 - 55.07
39. 195 885544 FÍLOVÁ Kristina 2004 CZE H 55.10 - 55.10
39. 166 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 55.10 - 55.10
41. 194 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H 55.65 - 55.65
42. 167 885177 JELÍNKOVÁ Sára 2005 CZE A 55.69 - 55.69
43. 151 885224 TOMÁŠKOVÁ Daniela 2005 CZE H 55.75 - 55.75
44. 156 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 55.78 - 55.78
45. 185 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 56.23 - 56.23
46. 155 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 56.53 - 56.53
47. 168 885374 PASLAR Nadja 2005 CZE H 56.79 - 56.79
48. 179 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 56.85 - 56.85
49. 165 885222 ČMEJLOVÁ Julie 2006 CZE A 56.92 - 56.92
50. 196 - SOMMEROVÁ Barbora 2004 CZE 57.31 - 57.31
51. 164 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 57.76 - 57.76
52. 173 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 57.98 - 57.98
53. 200 - ČERNÁ Karolína 2005 CZE 59.40 - 59.40
54. 140 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 59.90 - 59.90
55. 198 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 1:01.66 - 1:01.66
56. 187 885504 MELICHAROVÁ Nicol 2005 CZE H 1:02.37 - 1:02.37
57. 188 - FOREJTKOVÁ Eliška 0 CZE 1:02.99 - 1:02.99
58. 136 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 1:03.25 - 1:03.25
59. 193 885495 ORECHOWSKA Weronika 2007 CZE H 1:03.46 - 1:03.46
60. 177 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H 1:04.47 - 1:04.47
61. 170 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE H 1:04.97 - 1:04.97
62. 197 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H 1:06.00 - 1:06.00
63. 186 885490 PŘIBYLOVÁ Lucie 2007 CZE T 1:07.42 - 1:07.42
64. 191 - TOŠOVSKÁ Markéta 2008 CZE 1:10.56 - 1:10.56
Nedokočily 1. kolo  
  157 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H    
  147 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  162 885029 ADAMOVÁ Anna 2005 CZE L    
  172 885533 BENEDIKTOVÁ Lucie 2006 CZE A    
  199 885550 BOROVKOVÁ Annemarie 2007 CZE H    
  174 885528 JANEČKOVÁ Tereza 2008 CZE H    
  183 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S    
  178 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H    
  182 885028 POSPÍŠILOVÁ Barbora 2005 CZE L    
  169 885552 STAŇKOVÁ Ema 2007 CZE H    
  192 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  189 885517 DRHOVÁ Eva 2008 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler