Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

AMER FUN CUP - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 2820
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 27.02.2011 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 151 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 29.96 - 29.96
2. 158 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 31.26 - 31.26
3. 150 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 31.39 - 31.39
4. 149 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 31.88 - 31.88
5. 156 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 32.13 - 32.13
6. 154 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 32.38 - 32.38
7. 168 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 32.57 - 32.57
8. 157 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE 32.79 - 32.79
9. 148 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 32.83 - 32.83
10. 155 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE 32.98 - 32.98
11. 165 315426 KRULIŠOVÁ Barbora 2000 CZE 33.22 - 33.22
12. 146 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 33.27 - 33.27
13. 166 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 33.39 - 33.39
14. 152 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 33.46 - 33.46
15. 159 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE 33.56 - 33.56
16. 153 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE 33.98 - 33.98
17. 145 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 34.32 - 34.32
18. 160 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 34.56 - 34.56
19. 170 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 35.29 - 35.29
20. 177 140 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE 35.47 - 35.47
21. 183 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 35.51 - 35.51
22. 175 885039 ŽĎÁRSKÁ Dita 2001 CZE L 35.65 - 35.65
23. 187 178 KLIMEŠOVÁ Kateřina 2000 CZE 35.90 - 35.90
24. 167 305760 JANČAŘÍKOVÁ Anna 2000 CZE H 36.10 - 36.10
25. 174 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 36.29 - 36.29
26. 171 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 36.73 - 36.73
27. 162 101 MEDALOVÁ Karolína 2001 CZE 36.82 - 36.82
28. 178 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 37.14 - 37.14
29. 188 211 ČERMÁKOVÁ Adéla 2000 CZE 37.60 - 37.60
30. 181 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 38.11 - 38.11
31. 176 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 38.88 - 38.88
32. 169 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 39.03 - 39.03
33. 173 123 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE 40.03 - 40.03
34. 172 885071 PROUSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 40.12 - 40.12
35. 186 128 KALLYN Alla 2001 CZE 40.79 - 40.79
36. 147 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:27.33 - 1:27.33
Nedokočily 1. kolo
  164 139 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE  
Nestartovaly v 1. kole
  180 305754 BALOUNOVÁ Anna-Marie 2001 CZE H  
  163 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H  
  189 238 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE  
  182 885065 MORÁVKOVÁ Eva 2000 CZE H  
  184 305756 NOVÁKOVÁ Adéla 2000 CZE H  
  179 153 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE  
  190 425205 SEIDLOVÁ Karolína 2001 CZE L  
  185 315437 TŮMOVÁ Kateřina 2001 CZE H  
Diskvalifikovány v 1. kole
  161 705904 MARKVARTOVÁ Anna 2000 CZE L  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz