Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Stoh Finále

Disciplína Obří slalom Codex 2112
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 22.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 192 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 35.57 - 35.57 50
2. 184 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 35.60 - 35.60 45
3. 188 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 35.71 - 35.71 40
4. 195 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 36.55 - 36.55 36
5. 191 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 37.25 - 37.25 33
6. 190 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 37.58 - 37.58 30
7. 181 770664 JOZL David 2005 CZE J 37.77 - 37.77 28
8. 189 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 37.96 - 37.96 26
9. 193 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 38.01 - 38.01 24
10. 206 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 38.06 - 38.06 22
11. 200 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 38.30 - 38.30 20
12. 187 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 38.43 - 38.43 19
13. 194 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 38.61 - 38.61 18
14. 202 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 38.73 - 38.73 17
15. 220 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 38.76 - 38.76 16
15. 183 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 38.76 - 38.76 16
17. 201 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 38.82 - 38.82 14
18. 213 770400 DRÁPELA Matěj 2004 CZE L 38.95 - 38.95 13
19. 186 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 39.35 - 39.35 12
20. 198 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 39.76 - 39.76 11
21. 196 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 39.87 - 39.87 10
22. 215 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 39.90 - 39.90 9
23. 197 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 40.44 - 40.44 8
24. 204 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 40.48 - 40.48 7
25. 218 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 41.32 - 41.32 6
26. 208 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 41.45 - 41.45 5
27. 207 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 41.51 - 41.51 4
28. 263 - VESELÝ Jiří 2004 CZE 41.59 - 41.59
29. 259 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 41.81 - 41.81 3
30. 211 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 42.23 - 42.23 2
31. 219 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 42.40 - 42.40 1
32. 233 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 42.68 - 42.68
33. 235 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 42.82 - 42.82
34. 243 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H 42.91 - 42.91
35. 217 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A 43.02 - 43.02
36. 216 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 43.04 - 43.04
37. 225 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 43.10 - 43.10
38. 248 770577 FOREJTEK Oliver 2007 CZE H 43.49 - 43.49
39. 222 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 43.87 - 43.87
40. 249 770347 BIEN Daniel 2006 CZE H 43.93 - 43.93
41. 238 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 44.04 - 44.04
42. 250 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 44.15 - 44.15
43. 224 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 44.47 - 44.47
44. 210 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 44.83 - 44.83
45. 253 770625 BIERNAT Maksymilian 2005 CZE H 45.03 - 45.03
46. 252 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 45.32 - 45.32
46. 239 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 45.32 - 45.32
48. 226 770687 BARÁK Jan 2006 CZE J 46.34 - 46.34
49. 203 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 46.75 - 46.75
50. 255 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 47.20 - 47.20
51. 241 - DUNKA Mikuláš 2006 CZE 50.34 - 50.34
52. 230 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 50.46 - 50.46
53. 257 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 51.24 - 51.24
54. 262 - ZÁMOSTNÝ Filip 2005 CZE 52.59 - 52.59
55. 199 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 53.27 - 53.27
56. 256 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 54.97 - 54.97
57. 237 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 55.98 - 55.98
58. 261 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 56.16 - 56.16
59. 247 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 56.38 - 56.38
60. 251 770225 KUCHAŘ Jan 2009 CZE A 58.53 - 58.53
61. 266 - ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE 59.77 - 59.77
62. 260 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 1:04.87 - 1:04.87
63. 265 - ZÁBRODSKÝ Michal 2009 CZE 1:05.09 - 1:05.09
64. 182 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 1:15.90 - 1:15.90
65. 185 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 1:47.44 - 1:47.44
Nedokočili 1. kolo  
  236 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H    
  205 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H    
  234 770680 ŠIMEK Ondřej 2006 CZE    
Nestartovali v 1. kole  
  254 770322 NIKL Adam 2005 CZE H    
  240 - RIEGER Marek 2007 CZE    
  244 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L    
  221 320204 VRABEC Vojtěch 2004 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  264 - ŠIMEK Michal 2008 CZE    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler