Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Stoh Finále

Disciplína Obří slalom Codex 2113
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 22.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 73 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 31.58 - 31.58 50
2. 62 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 31.69 - 31.69 45
2. 61 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 31.69 - 31.69 45
4. 72 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 32.41 - 32.41 36
5. 66 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 32.43 - 32.43 33
6. 75 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 32.44 - 32.44 30
7. 64 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 32.88 - 32.88 28
8. 77 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 32.97 - 32.97 26
9. 68 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 33.11 - 33.11 24
10. 76 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 33.19 - 33.19 22
11. 74 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 33.37 - 33.37 20
12. 70 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 33.46 - 33.46 19
13. 88 770151 PACÁK Jan 2002 CZE L 33.63 - 33.63 18
14. 81 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 33.65 - 33.65 17
15. 78 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 33.88 - 33.88 16
16. 79 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 34.03 - 34.03 15
17. 69 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 34.23 - 34.23 14
18. 80 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 34.47 - 34.47 13
19. 84 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE H 34.83 - 34.83 12
20. 82 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 34.87 - 34.87 11
21. 90 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 34.99 - 34.99 10
22. 65 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 35.08 - 35.08 9
23. 86 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H 35.52 - 35.52 8
24. 91 770102 JÁNĚ Jakub 2002 CZE A 35.96 - 35.96 7
25. 71 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 36.01 - 36.01 6
26. 95 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 36.29 - 36.29 5
27. 87 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 36.42 - 36.42 4
28. 85 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A 36.44 - 36.44 3
29. 89 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 36.72 - 36.72 2
30. 106 310114 ŘÍHA Jan 2002 H 38.11 - 38.11
31. 93 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 38.35 - 38.35 1
32. 101 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 38.58 - 38.58
32. 97 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 38.58 - 38.58
34. 94 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 39.73 - 39.73
35. 100 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 40.27 - 40.27
36. 107 770159 VANĚK Richard 2003 H 41.86 - 41.86
Nedokočili 1. kolo  
  98 770660 GONZAREK Jakub 2003 CZE H    
  108 - LANCMAN Martin 2003    
  63 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  102 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  104 600811 KLENOVEC Matouš 2003 CZE S    
  92 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S    
  67 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz