Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Stoh Finále

Disciplína Obří slalom Codex 7115
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 22.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 3 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 31.86 - 31.86 50
2. 10 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 32.06 - 32.06 45
3. 11 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 32.07 - 32.07 40
4. 1 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 32.12 - 32.12 36
5. 6 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 32.22 - 32.22 33
6. 7 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 32.23 - 32.23 30
7. 5 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 32.53 - 32.53 28
8. 13 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 32.72 - 32.72 26
9. 27 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 33.02 - 33.02 24
10. 8 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 33.09 - 33.09 22
11. 16 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 33.14 - 33.14 20
12. 4 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 33.26 - 33.26 19
13. 9 305000 HAUSOVÁ Tereza 2003 CZE L 33.30 - 33.30 18
14. 14 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 33.33 - 33.33 17
15. 23 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 33.94 - 33.94 16
16. 2 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 34.32 - 34.32 15
17. 17 885363 MIESZALA Wiktoria 2002 CZE H 34.36 - 34.36 14
18. 19 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 34.49 - 34.49 13
19. 26 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 34.50 - 34.50 12
20. 12 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 34.75 - 34.75 11
21. 35 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A 34.78 - 34.78 10
22. 20 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 34.81 - 34.81 9
23. 18 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 34.94 - 34.94 8
24. 30 305327 SVĚDÍKOVÁ Klára 2002 CZE H 35.03 - 35.03 7
25. 34 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 35.15 - 35.15 6
26. 40 885361 KAMINSKA Klaudia 2002 CZE H 35.31 - 35.31 5
27. 32 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 35.36 - 35.36 4
28. 21 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 35.42 - 35.42 3
29. 28 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 35.61 - 35.61 2
30. 25 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 35.86 - 35.86 1
31. 33 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 36.23 - 36.23
32. 48 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 36.77 - 36.77
32. 41 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 36.77 - 36.77
34. 22 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 36.84 - 36.84
35. 31 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 36.98 - 36.98
36. 36 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 37.48 - 37.48
37. 44 770231 KRISTL Anouk 2003 CZE A 37.93 - 37.93
38. 42 - ŽEŽULKOVÁ Karolína 0 CZE 38.16 - 38.16
39. 49 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H 38.79 - 38.79
40. 39 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 39.47 - 39.47
41. 38 315302 MYŠKOVÁ Natálie 2003 CZE H 39.83 - 39.83
42. 52 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE H 40.67 - 40.67
43. 15 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 1:03.07 - 1:03.07
Nedokočily 1. kolo  
  24 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J    
  29 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz