Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

II. RKZ - Český pohár - Head cup - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2005
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 16.01.2011 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 21.53 Aplikovaná penalizace 21.53
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 71 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H 57.17 - 57.17 21.53 100
2. 62 900108 HLAVÁČEK Jan 98 CZE E 57.20 - 57.20 21.99 80
3. 65 420020 ŘÍPA Jan 98 CZE L 58.29 - 58.29 38.77 60
4. 97 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 58.82 - 58.82 46.93 50
5. 68 290106 ŠEVELA Petr 98 CZE Z 59.41 - 59.41 56.01 45
6. 108 200702 ŤAVODA Martin 99 CZE T 1:00.44 - 1:00.44 71.86 40
7. 66 300773 JEŽEK Jan 98 CZE H 1:00.46 - 1:00.46 72.17 36
8. 69 710108 MÜLLER Marek 98 CZE P 1:00.57 - 1:00.57 73.87 32
9. 67 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 1:00.65 - 1:00.65 75.10 29
10. 80 230706 DIAKOV Jakub 98 CZE B 1:01.01 - 1:01.01 80.64 26
11. 94 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 1:01.60 - 1:01.60 89.72 24
12. 96 410503 ČERNÝ Matěj 99 CZE L 1:02.07 - 1:02.07 96.95 22
13. 79 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 98 CZE S 1:02.36 - 1:02.36 101.42 20
14. 74 120600 MARTÍNEK David 98 CZE A 1:02.75 - 1:02.75 107.42 18
15. 99 250702 NEŠPOR Marek 99 CZE M 1:03.27 - 1:03.27 115.43 16
16. 81 550508 KÖHLER Dominik 98 CZE K 1:03.33 - 1:03.33 116.35 15
17. 77 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 1:03.38 - 1:03.38 117.12 14
18. 64 230707 ŠTINGL Jan 98 CZE B 1:03.59 - 1:03.59 120.35 13
19. 76 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A 1:03.72 - 1:03.72 122.35 12
20. 92 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 1:03.99 - 1:03.99 126.51 11
21. 105 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L 1:04.12 - 1:04.12 128.51 10
22. 107 310304 PRÁŠEK Adam 99 CZE H 1:04.19 - 1:04.19 129.59 9
23. 101 200720 BOKŮVKA Jan 99 CZE T 1:04.62 - 1:04.62 136.21 8
24. 106 280502 KEJHAR Jan 99 CZE Z 1:04.98 - 1:04.98 141.75 7
25. 88 230709 KACHLÍK Jáchym 99 CZE B 1:05.01 - 1:05.01 142.21 6
26. 93 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E 1:05.03 - 1:05.03 142.52 5
27. 100 550205 JURICA Tomáš 98 CZE K 1:05.04 - 1:05.04 142.67 4
28. 78 200706 JOANIDIS Michalis 98 CZE T 1:05.60 - 1:05.60 151.29 3
29. 91 770032 NOVÁK Jakub 99 CZE H 1:05.65 - 1:05.65 152.06 2
30. 87 550505 GEBHART Jan 99 CZE K 1:05.70 - 1:05.70 152.83 1
31. 86 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E 1:05.96 - 1:05.96 156.83
32. 95 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 1:06.06 - 1:06.06 158.37
33. 102 320716 BAREŠ Petr 99 CZE H 1:06.83 - 1:06.83 170.22
34. 85 400407 BALICKY David 99 CZE L 1:07.66 - 1:07.66 183.00
35. 98 320518 TLACHAČ Zdeněk 99 CZE H 1:07.84 - 1:07.84 185.77
36. 82 600703 DOUBEK Šimon 98 CZE S 1:07.89 - 1:07.89 186.54
37. 73 200607 KOZÁČEK Lukáš 98 CZE T 1:08.50 - 1:08.50 195.93
38. 83 770092 SOLDÁT Roman 99 CZE L 1:24.06 - 1:24.06 435.44
Nedokočili 1. kolo    
  61 400405 BLAHA Zdenek 98 L L      
  103 200704 DORNAK Stepan 99 T T      
  72 600702 DOUBEK Adam 98 S S      
  75 110709 FIALA Jan 98 A A      
  104 550504 CHVOSTEK Tomas 99 K K      
  90 320704 PATRICNY Adam 99 H H      
  63 310307 VAJCIK Tomas 98 H H      
  89 290103 VLCEK Lukas 99 Z Z      
  70 320712 ZABYSTRAN Jan 98 H U      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  84 110718 FIALA Eduard 99 A A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz