Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ HEAD CUP 2014 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2385
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 01.02.2014 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 10.44 Aplikovaná penalizace 10.44
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 63 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 47.24 49.65 1:36.89 10.44 100
2. 70 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P 48.98 50.05 1:39.03 30.10 80
3. 71 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 49.83 50.48 1:40.31 41.86 60
4. 68 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 49.55 50.83 1:40.38 42.50 50
5. 66 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P 50.35 51.41 1:41.76 55.17 45
6. 72 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 51.30 51.32 1:42.62 63.07 40
7. 75 110608 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A 51.15 51.78 1:42.93 65.92 36
8. 61 600702 DOUBEK Adam 1998 CZE S 50.75 52.54 1:43.29 69.23 32
9. 93 550205 JURICA Tomáš 1998 CZE K 51.73 52.09 1:43.82 74.10 29
10. 77 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 51.86 52.65 1:44.51 80.43 26
11. 64 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T 51.41 53.63 1:45.04 85.30 24
12. 86 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M 52.11 53.07 1:45.18 86.59 22
13. 89 510303 LANK Karel 1998 CZE U 52.26 52.95 1:45.21 86.86 20
14. 81 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H 52.33 53.32 1:45.65 90.91 18
15. 78 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 52.33 53.40 1:45.73 91.64 16
16. 94 600908 KOLÁČEK Jakub 1999 CZE S 52.14 53.84 1:45.98 93.94 15
17. 90 900702 BARTÁK Martin 1999 CZE E 52.35 53.96 1:46.31 96.97 14
18. 99 230707 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 52.98 53.83 1:46.81 101.56 13
19. 100 900700 ŠEVČÍK Jakub 1999 CZE E 53.20 54.22 1:47.42 107.17 12
20. 79 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 53.27 54.68 1:47.95 112.03 11
21. 73 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 53.16 55.01 1:48.17 114.05 10
22. 85 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 53.52 55.21 1:48.73 119.20 9
23. 82 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 54.29 55.03 1:49.32 124.62 8
24. 88 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 54.39 55.44 1:49.83 129.30 7
25. 101 750103 KRAMOSIL Ota 1999 CZE C 54.39 55.54 1:49.93 130.22 6
26. 92 770001 PEŠTÁL Marek 1999 CZE J 55.00 56.03 1:51.03 140.33 5
27. 96 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 55.29 56.87 1:52.16 150.71 4
28. 83 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 57.30 55.20 1:52.50 153.83 3
29. 91 310307 VAJCIK Tomáš 1998 CZE H 56.21 57.20 1:53.41 162.19 2
30. 95 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K 56.30 57.34 1:53.64 164.30 1
31. 97 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A 57.55 57.22 1:54.77 174.68
32. 98 320518 TLACHAČ Zdeněk 1999 CZE H 57.50 58.03 1:55.53 181.66
33. 107 770633 RICHTER Christian 1998 CZE A 57.94 59.21 1:57.15 196.54
33. 107 770633 RICHTER Christian 1998 CZE T 57.94 59.21 1:57.15 196.54
34. 102 310426 KULICH Michal 1998 CZE H 1:01.26 1:03.20 2:04.46 263.69
35. 106 770628 KUBÁČEK Václav 1999 CZE M 1:07.50 1:08.21 2:15.71 367.03
Nedokočili 1. kolo    
  80 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  62 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  87 550508 KÖHLER Dominik 1998 CZE K      
  74 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L      
  69 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z      
  76 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  105 770571 ŠANDO Ondřej 1998 CZE Z      
  84 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
  65 320712 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U      
Nedokočili 2. kolo    
  103 510307 KOUBA Petr 1999 CZE U      
  67 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  104 770583 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz