Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - NCJ - Český pohár - Špindlerův Mlýn

Disciplína Alpská kombinace Codex 5385
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 10.01.2011 Technický delegát Krzysztof Horecki (POL) 772
Vypočtená penalizace 84.66 Aplikovaná penalizace 87.66
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 705378 SKVARKOVA Jana 1991 SVK 1:23.14 50.07 2:13.21 87.66
2. 17 705377 SAALOVA Kristina 1991 SVK 1:22.82 50.69 2:13.51 90.20
3. 8 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 1:24.67 49.79 2:14.46 98.26 100
4. 12 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 1:23.43 51.51 2:14.94 102.34 80
5. 1 155697 ZEMANOVÁ Andrea 1993 CZE H 1:23.00 52.43 2:15.43 106.49 60
6. 15 155431 MARKOVÁ Daniela 1985 CZE L 1:24.26 51.47 2:15.73 109.04 50
7. 41 705423 VLHOVA Petra 1995 SVK 1:26.64 49.35 2:15.99 111.24
8. 10 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 1:25.19 51.29 2:16.48 115.40 45
9. 16 155698 RUDOLFOVÁ Veronika 1993 CZE H 1:25.63 51.28 2:16.91 119.05 40
10. 7 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 1:23.85 53.76 2:17.61 124.98 36
11. 43 155763 LEDECKÁ Ester 1995 CZE A 1:26.40 51.39 2:17.79 126.51 32
12. 13 155623 ČERMÁKOVÁ Eva 1991 CZE L 1:25.99 52.95 2:18.94 136.27 29
13. 24 485730 MOREVA Anna 1993 RUS 1:26.02 53.26 2:19.28 139.15
14. 25 485761 BOGDANOVA Valentina 1994 RUS 1:26.69 52.86 2:19.55 141.44
15. 9 155433 BUBÁKOVÁ Michala 1985 CZE H 1:27.43 52.52 2:19.95 144.83 26
16. 21 435313 MAJERCZYK Sabina 1993 POL 1:28.69 51.71 2:20.40 148.65
17. 14 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 1:27.52 53.09 2:20.61 150.43 24
18. 39 155400 VANČUROVÁ Lenka 1984 CZE L 1:26.55 54.97 2:21.52 158.15 22
19. 4 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T 1:25.63 56.14 2:21.77 160.27 20
20. 19 155671 STRAKOŠOVÁ Markéta 1992 CZE T 1:28.76 53.53 2:22.29 164.68 18
21. 44 155766 DROZDÍKOVÁ Dominika 1995 CZE L 1:28.68 53.83 2:22.51 166.55 16
22. 45 485760 KUDRYAVTSEVA Daria 1994 RUS 1:29.12 54.15 2:23.27 173.00
23. 35 155715 PROCHÁZKOVÁ Diana 1993 CZE L 1:29.69 54.42 2:24.11 180.12 15
24. 22 155661 PLÁTENKOVÁ Kristýna 1992 CZE H 1:28.86 55.69 2:24.55 183.86 14
25. 40 155783 ŠINTÁKOVÁ Kristýna 1995 CZE H 1:29.81 55.10 2:24.91 186.91 13
26. 18 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 1:26.01 1:00.33 2:26.34 199.04 12
27. 30 155750 ŠTULÁKOVÁ Aneta 1994 CZE H 1:30.82 55.95 2:26.77 202.69 11
28. 29 485676 TETYUKHINA Ekaterina 1992 RUS 1:32.23 56.76 2:28.99 221.52
29. 26 155576 ČERMÁKOVÁ Iva 1990 CZE H 1:31.22 59.03 2:30.25 232.21 10
30. 32 155450 CHVÁLOVÁ Olga 1984 CZE H 1:30.94 1:01.77 2:32.71 253.08 9
31. 42 155550 GARDAVSKÁ Zuzana 1983 CZE T 1:37.97 58.64 2:36.61 286.16 8
Nedokočily 2. kolo    
  5 155441 BUBÁKOVÁ Veronika 1986 CZE H      
  23 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T      
  33 155725 GABRIELOVÁ Zuzana 1993 CZE T      
  37 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z      
  20 155608 HECZKOVÁ Ewa 1989 CZE T      
  11 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T      
  36 155758 HIMMLOVÁ Eliška 1994 CZE U      
  34 155729 KARŠAYOVÁ Kateřina 1993 CZE A      
  6 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E      
  28 705411 KUPCOKOVA Ivana 1994 SVK P      
  38 155756 MAREŠOVÁ Kateřina 1994 CZE A      
  3 155517 POSPÍŠILOVÁ Andrea 1988 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  31 155735 DOUBRAVOVÁ Kristýna 1994 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler