Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Madeja Sport cup 2014 - Annaberg - Andělská Hora

Disciplína Obří slalom Codex 2995
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 15.02.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 62 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 42.00 - 42.00 50
2. 101 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 42.72 - 42.72 45
3. 58 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 42.86 - 42.86 40
4. 52 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 43.20 - 43.20 36
5. 65 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 43.67 - 43.67 33
6. 67 770356 RAJCH Matěj 2005 CZE Z 44.10 - 44.10 30
7. 61 770635 ZIMNY Chrystian 2004 CZE T 44.25 - 44.25 28
8. 57 770286 BORKOVEC Kryštof 2004 CZE T 44.66 - 44.66 26
9. 99 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 44.76 - 44.76 24
10. 56 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 44.82 - 44.82 22
11. 102 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 45.05 - 45.05 20
12. 63 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 45.32 - 45.32 19
13. 80 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M 45.54 - 45.54 18
14. 64 770240 MŇAČKO Matěj 2004 CZE Z 45.62 - 45.62 17
15. 50 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 45.69 - 45.69 16
16. 88 770690 NOVÁK Matyáš 2005 CZE M 45.74 - 45.74 15
17. 98 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 45.76 - 45.76 14
18. 54 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 46.20 - 46.20 13
19. 53 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 46.43 - 46.43 12
20. 51 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 46.52 - 46.52 11
21. 82 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 46.57 - 46.57 10
22. 73 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z 46.61 - 46.61 9
23. 95 770375 HURTA Petr 2005 CZE Z 47.03 - 47.03 8
24. 60 770184 KONEČNÝ Petr 2004 CZE Z 47.08 - 47.08 7
25. 76 770636 SIKORA Matěj 2005 CZE T 47.32 - 47.32 6
26. 86 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 47.44 - 47.44 5
27. 66 770236 CHUDÁREK Karel 2005 CZE Z 47.48 - 47.48 4
28. 89 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M 47.65 - 47.65 3
29. 55 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 47.66 - 47.66 2
30. 59 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 47.92 - 47.92 1
31. 70 770590 WALLEK Dominik 2005 CZE Z 48.01 - 48.01
32. 74 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 48.13 - 48.13
33. 100 770123 VELC Roman 2004 CZE M 48.31 - 48.31
34. 68 770379 GRYGAR Matyáš 2005 CZE Z 48.38 - 48.38
35. 69 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE T 48.43 - 48.43
36. 97 770363 GURECKÝ Jakub 2005 CZE Z 48.75 - 48.75
37. 87 770637 SIKORA Adam 2005 CZE T 48.97 - 48.97
38. 72 770436 TOMAN Patrik 2005 CZE Z 49.02 - 49.02
39. 104 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 49.23 - 49.23
40. 91 770519 KASAL Zbyněk 2006 CZE M 49.75 - 49.75
41. 90 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 49.85 - 49.85
42. 75 770576 KOVÁŘ Jiří 2006 CZE Z 50.08 - 50.08
43. 77 770489 PECHAR Jonáš 2004 CZE Z 50.81 - 50.81
44. 96 770364 VONDRÁČEK Martin 2004 CZE Z 51.37 - 51.37
45. 103 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 52.41 - 52.41
46. 79 770678 HOTAŘ Jiří 2007 CZE M 52.50 - 52.50
47. 92 770514 BORKOVEC Šimon 2005 CZE 54.70 - 54.70
48. 81 770673 HOCKADAY Matthew 2007 CZE M 57.62 - 57.62
Nestartovali v 1. kole  
  83 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler