Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup - Albrechtice

Disciplína Slalom Codex 2029
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 27.03.2011 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 10.39 Aplikovaná penalizace 10.39
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 74 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 CZE U 35.50 37.75 1:13.25 10.39 100
2. 63 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 37.03 40.33 1:17.36 44.06 80
3. 71 710108 MÜLLER Marek 98 CZE P 38.24 40.39 1:18.63 54.46 60
4. 72 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 39.08 42.08 1:21.16 75.18 50
5. 62 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 39.97 41.57 1:21.54 78.29 45
6. 73 900108 HLAVÁČEK Jan 98 CZE E 40.05 41.94 1:21.99 81.98 40
7. 68 200607 KOZÁČEK Lukáš 98 CZE T 39.80 42.57 1:22.37 85.09 36
8. 65 710210 VARGA Vítězslav 98 CZE P 40.44 42.31 1:22.75 88.21 32
9. 85 230707 ŠTINGL Jan 98 CZE B 40.75 42.29 1:23.04 90.58 29
10. 84 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E 40.12 43.50 1:23.62 95.33 26
11. 76 120600 MARTÍNEK David 98 CZE A 41.00 42.75 1:23.75 96.40 24
12. 64 750559 HRABÁK Martin 99 CZE C 38.88 46.80 1:25.68 112.21 22
13. 66 230706 DIAKOV Jakub 98 CZE B 42.26 44.00 1:26.26 116.96 20
14. 92 410503 ČERNÝ Matěj 99 CZE L 42.05 44.78 1:26.83 121.63 18
15. 95 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E 43.42 44.65 1:28.07 131.78 16
16. 80 230709 KACHLÍK Jáchym 99 CZE B 43.34 44.78 1:28.12 132.19 15
17. 90 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 42.92 45.27 1:28.19 132.77 14
18. 94 237710 JANÍK Petr 99 CZE B 43.05 45.70 1:28.75 137.35 13
19. 87 290103 VLČEK Lukáš 99 CZE Z 43.25 46.39 1:29.64 144.64 12
20. 96 310307 VAJCIK Tomáš 98 CZE H 43.89 47.43 1:31.32 158.40 11
21. 93 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H 44.28 47.06 1:31.34 158.57 10
22. 97 550505 GEBHART Jan 99 CZE K 44.59 46.80 1:31.39 158.98 9
23. 101 600804 ŽIŽKA Jaroslav 98 CZE S 45.10 46.85 1:31.95 163.56 8
24. 99 320518 TLACHAČ Zdeněk 99 CZE H 45.05 47.86 1:32.91 171.43 7
25. 91 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 42.15 50.95 1:33.10 172.98 6
26. 86 110709 FIALA Jan 98 CZE A 46.99 46.30 1:33.29 174.54 5
27. 81 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A 41.15 1:02.06 1:43.21 255.80 4
28. 82 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 CZE A 1:13.83 43.87 1:57.70 374.49 3
29. 67 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 1:02.40 1:02.49 2:04.89 433.38 2
Nedokočili 1. kolo    
  83 400405 BLÁHA Zdeněk 98 CZE L      
  98 550508 KÖHLER Dominik 98 CZE K      
  77 200702 ŤAVODA Martin 99 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  79 200720 BOKŮVKA Jan 99 CZE T      
  78 110718 FIALA Eduard 99 CZE A      
  75 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H      
  61 290106 ŠEVELA Petr 98 CZE Z      
  88 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  69 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 98 CZE S      
  89 600702 DOUBEK Adam 98 CZE S      
  70 220347 POLÁČEK Albert 98 CZE T      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  100 400407 BALICKY David 99 CZE L      
  102 770091 NOVOTNÝ Lukáš 99 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz