Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ HEAD CUP - Malá Morávka

Disciplína Slalom Codex 3028
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 02.03.2014 Technický delegát Michal Trhlík
Vypočtená penalizace 12.71 Aplikovaná penalizace 12.71
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 62 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 27.20 26.88 54.08 12.71 100
2. 58 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 28.01 27.65 55.66 30.82 80
3. 56 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 28.19 27.96 56.15 36.44 60
4. 52 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 28.96 28.88 57.84 55.82 50
5. 55 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z 29.55 29.39 58.94 68.43 45
6. 61 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 29.72 29.79 59.51 74.96 40
7. 64 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 30.08 29.72 59.80 78.29 36
8. 66 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 30.57 29.26 59.83 78.63 32
9. 70 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T 30.49 29.57 1:00.06 81.27 29
10. 67 600702 DOUBEK Adam 1998 CZE S 30.44 29.97 1:00.41 85.28 26
11. 53 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 30.71 30.27 1:00.98 91.82 24
12. 73 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 31.38 30.66 1:02.04 103.97 22
13. 82 110709 FIALA Jan 1998 CZE A 31.40 31.30 1:02.70 111.53 20
14. 72 200607 KOZÁČEK Lukáš 1998 CZE T 31.88 31.22 1:03.10 116.12 18
15. 85 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 31.91 31.45 1:03.36 119.10 16
16. 80 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 31.91 32.07 1:03.98 126.21 15
17. 75 600908 KOLÁČEK Jakub 1999 CZE S 32.96 32.13 1:05.09 138.93 14
18. 83 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 34.82 33.73 1:08.55 178.60 13
19. 86 770583 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L 34.18 34.56 1:08.74 180.78 12
20. 88 220349 REC Jan 1999 CZE T 36.56 35.35 1:11.91 217.12 11
21. 94 210008 KANTOR Wojciech 1999 CZE T 35.85 36.16 1:12.01 218.27 10
22. 87 310426 KULICH Michal 1998 CZE H 40.25 34.73 1:14.98 252.32 9
23. 92 770571 ŠANDO Ondřej 1998 CZE Z 44.80 34.59 1:19.39 302.88 8
Nedokočili 1. kolo    
  74 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z      
  79 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A      
  54 230705 HÁJEK Adam 1998 CZE B      
  59 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  76 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K      
  60 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  91 770510 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T      
  84 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L      
  65 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  71 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  78 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
Nedokočili 2. kolo    
  77 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  89 550205 JURICA Tomáš 1998 CZE K      
  93 770633 RICHTER Christian 1998 CZE T      
  93 770633 RICHTER Christian 1998 CZE A      
  51 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L      
  63 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P      
Nestartovali v 1. kole    
  90 260006 URBAN Jan 1998 CZE M      
  81 260007 URBAN Martin 1998 CZE M      
  57 320712 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U      
Nestartovali v 2. kole    
  69 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  68 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz