Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Prahy a Středočeského kraje - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 2005
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 14.02.2015 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 15.19 Aplikovaná penalizace 15.19
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 55 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 41.66 42.44 1:24.10 15.19
2. 61 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 41.95 42.75 1:24.70 20.33
3. 51 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 43.23 41.86 1:25.09 23.67
4. 59 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 42.59 42.51 1:25.10 23.75
5. 56 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 42.92 42.54 1:25.46 26.83
6. 58 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 43.04 42.47 1:25.51 27.26
7. 60 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 43.12 43.40 1:26.52 35.91
8. 64 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 45.74 44.75 1:30.49 69.90
9. 57 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 51.37 41.71 1:33.08 92.07
10. 71 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 46.66 46.68 1:33.34 94.30
11. 66 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 47.84 46.01 1:33.85 98.66
12. 65 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 46.75 47.44 1:34.19 101.57
13. 73 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 46.80 47.49 1:34.29 102.43
14. 70 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 47.62 48.12 1:35.74 114.84
15. 76 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L 48.90 47.24 1:36.14 118.27
16. 68 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE H 47.49 49.14 1:36.63 122.46
17. 52 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 51.48 46.17 1:37.65 131.19
18. 79 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 50.25 49.25 1:39.50 147.03
19. 81 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L 50.77 49.36 1:40.13 152.43
20. 82 420027 BOGDÁNY Daniel 2001 CZE L 51.25 49.72 1:40.97 159.62
21. 74 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 51.52 50.07 1:41.59 164.93
22. 77 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A 50.87 51.63 1:42.50 172.72
23. 94 770036 HANYK michal 2002 CZE L 51.63 52.72 1:44.35 188.56
24. 72 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 58.01 49.71 1:47.72 217.41
25. 80 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H 56.10 55.94 1:52.04 254.39
26. 93 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 58.26 57.70 1:55.96 287.95
27. 85 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H 1:35.20 51.63 2:26.83 552.24
Nedokočili 1. kolo  
  67 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  63 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H    
  54 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  75 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A    
  69 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  86 310434 LOJKA Jan 2002 CZE A    
  88 600710 MUZIKÁŘ Michal 2002 CZE S    
  89 770151 PACÁK Jan 2002 CZE L    
  78 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A    
  53 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L    
  87 420203 SEIDL Jakub 2001 CZE L    
  92 770524 ŠARBOCH Filip 2002 CZE A    
  83 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H    
  62 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  91 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H    
  84 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S    
  90 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz