Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Prahy a Středočeského kraje - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 7007
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 15.02.2015 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 19.82 Aplikovaná penalizace 19.82
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 10 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 43.40 45.11 1:28.51 19.82
2. 13 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 43.94 45.62 1:29.56 28.36
3. 14 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 43.76 46.06 1:29.82 30.48
4. 15 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 43.32 46.51 1:29.83 30.56
5. 9 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 43.62 46.53 1:30.15 33.16
6. 17 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 44.06 46.42 1:30.48 35.85
6. 5 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 43.92 46.56 1:30.48 35.85
8. 1 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 44.30 46.76 1:31.06 40.56
9. 19 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 45.45 47.56 1:33.01 56.43
10. 7 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H 47.28 48.31 1:35.59 77.41
11. 11 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 47.44 48.54 1:35.98 80.59
12. 6 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 47.46 49.12 1:36.58 85.47
13. 20 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 47.67 49.50 1:37.17 90.27
14. 4 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 47.94 50.88 1:38.82 103.69
15. 27 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 49.00 50.26 1:39.26 107.27
16. 21 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 49.56 51.80 1:41.36 124.35
17. 23 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 50.01 53.29 1:43.30 140.13
18. 22 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 50.12 53.60 1:43.72 143.55
19. 25 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 51.41 53.29 1:44.70 151.52
20. 35 885306 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A 51.95 55.28 1:47.23 172.10
21. 31 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 53.17 54.35 1:47.52 174.46
22. 29 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 52.19 55.79 1:47.98 178.20
23. 32 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 53.68 56.70 1:50.38 197.73
24. 33 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 58.00 1:01.75 1:59.75 273.95
25. 39 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 1:02.78 58.83 2:01.61 289.08
26. 37 885513 EISLEROVÁ Sarah 2002 CZE A 59.77 1:02.33 2:02.10 293.06
27. 34 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 59.63 1:03.29 2:02.92 299.73
28. 36 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 59.21 1:07.63 2:06.84 331.62
29. 24 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 1:21.72 51.41 2:13.13 382.79
Nedokočily 2. kolo  
  16 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H    
  3 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H    
  8 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H    
  26 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  2 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L    
  40 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U    
  12 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B    
  38 315721 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE H    
  28 425205 SEIDLOVÁ Karolína 2001 CZE L    
  18 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S    
  30 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler