Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ Head Cup 2015 - Ski Areál Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2017
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 04.01.2015 Technický delegát Aleš Krýzl
Vypočtená penalizace 18.84 Aplikovaná penalizace 18.84
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 46 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 36.23 37.47 1:13.70 18.84 100
2. 43 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 39.11 38.83 1:17.94 60.26 80
3. 42 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 38.67 39.39 1:18.06 61.43 60
4. 45 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 38.74 39.97 1:18.71 67.78 50
5. 53 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 40.24 40.62 1:20.86 88.79 45
6. 48 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 40.16 40.78 1:20.94 89.57 40
7. 54 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 40.31 41.38 1:21.69 96.90 36
8. 58 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 40.68 41.49 1:22.17 101.59 32
9. 63 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 41.08 41.57 1:22.65 106.28 29
10. 60 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 41.10 42.21 1:23.31 112.72 26
11. 52 770091 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 41.60 41.73 1:23.33 112.92 24
12. 55 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 41.59 41.97 1:23.56 115.17 22
13. 69 230721 LEITNER Jakub 2000 CZE B 43.57 42.62 1:26.19 140.86 20
14. 78 770034 ŠANDA František 1999 CZE U 42.77 43.48 1:26.25 141.45 18
15. 65 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 42.51 43.76 1:26.27 141.64 16
16. 64 260100 KUČA Michal 2000 CZE M 42.92 44.66 1:27.58 154.44 15
17. 67 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 43.80 43.90 1:27.70 155.61 14
18. 68 110613 MALKUS David 2000 CZE A 44.11 44.03 1:28.14 159.91 13
19. 75 770370 DOBEŠ Josef 2000 CZE Z 51.35 50.88 1:42.23 297.56 12
Nedokočili 1. kolo    
  66 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  74 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  71 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  70 200713 CAP Daniel 2000 CZE T      
  57 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A      
  76 770482 HECZKO Marek 2000 CZE T      
  61 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z      
  72 210008 KANTOR Wojciech 1999 CZE T      
  49 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
  77 770510 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T      
  44 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  47 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  73 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z      
  51 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  50 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  59 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  41 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  79 110723 SITŇANSKÝ Lukáš 2000 CZE A      
  62 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz