Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ Head Cup 2015 - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Superobří slalom Codex 7018
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 08.01.2015 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 43.88 Aplikovaná penalizace 43.88
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 6 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 1:04.02 - 1:04.02 43.88 100
2. 11 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:04.06 - 1:04.06 44.55 80
3. 7 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 1:04.19 - 1:04.19 46.75 60
4. 9 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 1:04.75 - 1:04.75 56.19 50
5. 14 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 1:04.79 - 1:04.79 56.87 45
6. 2 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 1:07.81 - 1:07.81 107.82 40
7. 33 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 1:07.96 - 1:07.96 110.35 36
8. 22 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 1:08.01 - 1:08.01 111.19 32
9. 4 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:08.71 - 1:08.71 123.00 29
10. 5 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 1:08.85 - 1:08.85 125.36 26
11. 32 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 1:09.21 - 1:09.21 131.43 24
12. 39 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 1:09.34 - 1:09.34 133.63 22
13. 19 885262 SIKOROVÁ Klára 2002 CZE J 1:09.97 - 1:09.97 144.25 20
14. 37 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 1:10.05 - 1:10.05 145.60 18
15. 18 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 1:10.16 - 1:10.16 147.46 16
16. 27 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 1:10.22 - 1:10.22 148.47 15
17. 1 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U 1:10.46 - 1:10.46 152.52 14
18. 3 885007 NEUMANOVÁ Kateřina 2001 CZE J 1:10.56 - 1:10.56 154.21 13
19. 17 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 1:10.70 - 1:10.70 156.57 12
20. 31 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 1:11.07 - 1:11.07 162.81 11
21. 21 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 1:11.11 - 1:11.11 163.49 10
22. 8 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U 1:11.44 - 1:11.44 169.05 9
23. 30 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 1:12.45 - 1:12.45 186.09 8
24. 35 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 1:12.50 - 1:12.50 186.94 7
25. 10 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 1:12.52 - 1:12.52 187.27 6
26. 28 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 1:12.61 - 1:12.61 188.79 5
27. 25 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 1:13.25 - 1:13.25 199.59 4
28. 23 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 1:13.39 - 1:13.39 201.95 3
29. 15 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 1:13.65 - 1:13.65 206.34 2
30. 36 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:14.04 - 1:14.04 212.91 1
31. 38 885506 ŘEZBOVÁ Veronika 2002 CZE C 1:14.41 - 1:14.41 219.16
32. 24 885083 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 1:14.69 - 1:14.69 223.88
33. 13 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H 1:15.43 - 1:15.43 236.36
34. 20 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 1:15.80 - 1:15.80 242.61
35. 29 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 1:21.51 - 1:21.51 338.93
Nedokočily 1. kolo    
  12 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H      
  40 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B      
  26 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A      
  34 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  16 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz