Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ Head Cup 2015 - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Superobří slalom Codex 2018
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 08.01.2015 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 28.28 Aplikovaná penalizace 28.28
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 51 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 1:03.84 - 1:03.84 28.28 100
2. 87 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 1:03.98 - 1:03.98 30.65 80
3. 66 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 1:04.27 - 1:04.27 35.55 60
4. 54 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 1:04.52 - 1:04.52 39.78 50
5. 64 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 1:05.29 - 1:05.29 52.81 45
6. 59 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:05.54 - 1:05.54 57.04 40
7. 52 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 1:05.90 - 1:05.90 63.13 36
8. 78 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 1:06.04 - 1:06.04 65.50 32
9. 53 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 1:06.20 - 1:06.20 68.20 29
10. 76 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 1:06.42 - 1:06.42 71.93 26
11. 65 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 1:07.21 - 1:07.21 85.29 24
12. 71 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 1:07.61 - 1:07.61 92.06 22
13. 57 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 1:07.64 - 1:07.64 92.57 20
14. 55 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 1:07.81 - 1:07.81 95.44 18
15. 67 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 1:07.82 - 1:07.82 95.61 16
16. 62 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:08.30 - 1:08.30 103.73 15
17. 75 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE H 1:08.87 - 1:08.87 113.37 14
18. 63 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 1:09.14 - 1:09.14 117.94 13
19. 79 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 1:09.32 - 1:09.32 120.99 12
20. 74 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L 1:09.87 - 1:09.87 130.29 11
21. 85 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 1:10.38 - 1:10.38 138.92 10
22. 80 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 1:10.45 - 1:10.45 140.10 9
23. 89 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:10.47 - 1:10.47 140.44 8
24. 73 700910 PYTLÍK Martin 2001 CZE P 1:11.15 - 1:11.15 151.95 7
25. 61 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L 1:11.17 - 1:11.17 152.28 6
26. 88 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:11.30 - 1:11.30 154.48 5
27. 86 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 1:11.35 - 1:11.35 155.33 4
28. 83 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 1:11.69 - 1:11.69 161.08 3
29. 58 420027 BOGDÁNY Daniel 2001 CZE L 1:11.71 - 1:11.71 161.42 2
30. 90 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 1:12.09 - 1:12.09 167.85 1
31. 60 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 1:12.23 - 1:12.23 170.22
32. 81 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 1:12.83 - 1:12.83 180.37
33. 70 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 1:13.26 - 1:13.26 187.64
34. 69 230725 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 1:13.69 - 1:13.69 194.92
35. 84 770170 STEHLÍK Adam 2002 CZE B 1:13.75 - 1:13.75 195.93
36. 77 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 1:13.84 - 1:13.84 197.45
Nedokočili 1. kolo    
  82 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C      
  72 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S      
  68 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  56 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler