Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ Head Cup 2015 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2026
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 01.02.2015 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 10.73 Aplikovaná penalizace 10.73
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 84 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 55.97 - 55.97 10.73 100
2. 81 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 56.36 - 56.36 17.56 80
3. 91 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 56.42 - 56.42 18.61 60
4. 85 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 56.43 - 56.43 18.78 50
5. 94 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 56.87 - 56.87 26.49 45
6. 95 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 57.38 - 57.38 35.42 40
7. 83 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 57.50 - 57.50 37.52 36
8. 99 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 57.70 - 57.70 41.02 32
9. 88 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 58.20 - 58.20 49.78 29
10. 87 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 58.36 - 58.36 52.58 26
11. 82 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 58.55 - 58.55 55.90 24
12. 109 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 58.56 - 58.56 56.08 22
13. 111 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 58.80 - 58.80 60.28 20
14. 97 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 58.85 - 58.85 61.16 18
15. 86 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 59.12 - 59.12 65.88 16
16. 96 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 59.13 - 59.13 66.06 15
17. 102 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 59.50 - 59.50 72.54 14
18. 100 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J 59.61 - 59.61 74.46 13
19. 98 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 59.74 - 59.74 76.74 12
20. 103 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 59.88 - 59.88 79.19 11
21. 101 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 1:00.08 - 1:00.08 82.69 10
22. 110 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 1:00.14 - 1:00.14 83.74 9
23. 92 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 1:00.35 - 1:00.35 87.42 8
24. 108 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 1:00.64 - 1:00.64 92.50 7
25. 129 270604 ČERNOCH Jaroslav 2002 CZE Z 1:01.13 - 1:01.13 101.08 6
26. 112 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 1:01.23 - 1:01.23 102.83 5
27. 130 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 1:01.31 - 1:01.31 104.23 4
28. 105 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 1:01.39 - 1:01.39 105.63 3
29. 114 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 1:01.73 - 1:01.73 111.58 2
30. 113 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 1:02.18 - 1:02.18 119.46 1
31. 117 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 1:02.52 - 1:02.52 125.42
32. 121 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 1:02.60 - 1:02.60 126.82
33. 124 770620 SZOTKOWSKI Maximilián 2002 CZE T 1:02.76 - 1:02.76 129.62
33. 116 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:02.76 - 1:02.76 129.62
35. 115 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 1:03.13 - 1:03.13 136.10
36. 135 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 1:03.51 - 1:03.51 142.75
37. 123 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 1:03.60 - 1:03.60 144.33
38. 134 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 1:03.88 - 1:03.88 149.23
39. 136 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 1:04.07 - 1:04.07 152.56
40. 122 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S 1:04.11 - 1:04.11 153.26
41. 106 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z 1:04.14 - 1:04.14 153.78
42. 128 550514 LORENC Jiří 2002 CZE K 1:04.28 - 1:04.28 156.23
43. 139 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 1:04.52 - 1:04.52 160.44
44. 126 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 1:04.92 - 1:04.92 167.44
45. 120 700910 PYTLÍK Martin 2001 CZE P 1:07.09 - 1:07.09 205.43
46. 125 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 1:07.61 - 1:07.61 214.54
47. 137 700531 KORYŤÁK Kristián 2002 CZE P 1:10.02 - 1:10.02 256.74
Nedokočili 1. kolo    
  118 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  107 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B      
  127 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z      
  138 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L      
  104 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  119 770170 STEHLÍK Adam 2002 CZE B      
  93 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H      
  90 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  133 770733 BAJER Jan 2001 CZE L      
  89 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE H      
  131 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  132 600710 MUZIKÁŘ Michal 2002 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler