Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ Head Cup 2015 - Karolínka

Disciplína Slalom Codex 7032
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 07.02.2015 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace -3.87 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 53 885554 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 45.31 43.04 1:28.35 1.00 100
2. 14 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 46.04 43.93 1:29.97 14.20 80
3. 7 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 46.64 44.77 1:31.41 25.94 60
4. 13 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 47.70 45.21 1:32.91 38.16 50
5. 5 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 47.57 45.49 1:33.06 39.38 45
6. 6 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 48.00 45.62 1:33.62 43.95 40
7. 8 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 48.38 45.25 1:33.63 44.03 36
8. 48 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 49.13 45.35 1:34.48 50.96 32
9. 1 285510 MIKESKOVÁ Michaela 2001 CZE Z 48.56 46.37 1:34.93 54.62 29
10. 21 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 48.32 47.50 1:35.82 61.88 26
11. 4 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 50.01 47.04 1:37.05 71.90 24
12. 23 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 49.70 48.51 1:38.21 81.35 22
13. 30 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U 51.09 48.90 1:39.99 95.86 20
14. 16 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 51.71 48.35 1:40.06 96.43 18
15. 41 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 50.79 49.71 1:40.50 100.02 16
16. 17 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 51.97 49.22 1:41.19 105.64 15
17. 12 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 51.93 49.68 1:41.61 109.06 14
18. 19 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 51.74 50.27 1:42.01 112.32 13
19. 31 210107 BUROVÁ Kateřina 2002 CZE T 52.68 49.62 1:42.30 114.68 12
20. 35 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 52.42 50.49 1:42.91 119.66 11
21. 45 555502 KOHOUTOVÁ Natálie 2001 CZE K 53.46 49.67 1:43.13 121.45 10
22. 29 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 53.10 50.42 1:43.52 124.63 9
23. 27 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 53.38 50.50 1:43.88 127.56 8
24. 34 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 53.51 50.73 1:44.24 130.49 7
25. 18 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 56.21 48.84 1:45.05 137.10 6
26. 9 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H 55.51 50.32 1:45.83 143.45 5
27. 32 215011 KUMBÁROVÁ Anna 2001 CZE Z 54.26 51.84 1:46.10 145.65 4
28. 46 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 54.15 52.63 1:46.78 151.19 3
29. 28 285804 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z 54.52 52.76 1:47.28 155.27 2
30. 38 885080 VESELÁ Alena 2002 CZE M 54.10 53.35 1:47.45 156.65 1
31. 37 885262 SIKOROVÁ Klára 2002 CZE J 56.28 52.25 1:48.53 165.46
32. 54 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 55.26 53.29 1:48.55 165.62
33. 33 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 54.07 55.92 1:49.99 177.35
34. 43 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 55.85 54.85 1:50.70 183.14
35. 52 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 1:01.76 49.65 1:51.41 188.93
36. 51 885007 NEUMANOVÁ Kateřina 2001 CZE J 58.71 55.85 1:54.56 214.60
37. 44 885514 DOBEŠOVÁ Taťána 2002 CZE Z 1:00.50 57.63 1:58.13 243.69
38. 50 885005 VRÁBELOVÁ Žaneta 2001 CZE J 1:03.63 1:00.48 2:04.11 292.42
39. 3 285509 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:15.68 49.25 2:04.93 299.11
Nedokočily 1. kolo    
  11 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T      
  40 885083 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B      
  47 225004 ŠŤASTNÁ Ema 2002 CZE T      
  20 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  26 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B      
  39 275603 PROCHÁZKOVÁ Marcela 2001 CZE Z      
  42 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U      
  24 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M      
  15 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S      
Nestartovaly v 1. kole    
  49 225700 SKOUPILOVÁ Karolína 2001 CZE M      
Nestartovaly v 2. kole    
  2 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  22 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  25 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B      
  36 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A      
  10 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz