Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ Head Cup 2015 - Karolínka

Disciplína Slalom Codex 2032
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 07.02.2015 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 9.86 Aplikovaná penalizace 9.86
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 71 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 44.57 44.43 1:29.00 9.86 100
2. 63 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 45.89 44.10 1:29.99 17.87 80
3. 73 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 47.11 44.76 1:31.87 33.08 60
4. 78 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 47.25 46.06 1:33.31 44.73 50
5. 64 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 47.74 45.92 1:33.66 47.56 45
6. 62 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 48.41 46.20 1:34.61 55.24 40
7. 76 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 49.30 46.18 1:35.48 62.28 36
8. 89 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 50.59 46.58 1:37.17 75.95 32
9. 66 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 50.87 49.52 1:40.39 102.00 29
10. 80 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 51.29 49.71 1:41.00 106.94 26
11. 98 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 51.86 49.41 1:41.27 109.12 24
12. 81 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 51.33 50.30 1:41.63 112.04 22
13. 82 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 52.20 50.20 1:42.40 118.26 20
14. 88 700437 GARBA Matyáš 2001 CZE P 52.62 51.16 1:43.78 129.43 18
15. 91 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 54.61 51.67 1:46.28 149.65 16
16. 87 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 53.95 52.71 1:46.66 152.73 15
17. 90 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z 55.69 54.43 1:50.12 180.72 14
18. 99 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 56.61 53.75 1:50.36 182.66 13
19. 86 280802 HÁBA Jiří 2001 CZE Z 55.98 54.67 1:50.65 185.01 12
20. 93 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 58.08 56.30 1:54.38 215.18 11
Nedokočili 1. kolo    
  72 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T      
  92 900310 GLATT Jan 2002 CZE E      
  70 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L      
  97 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  95 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z      
  61 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
  100 770924 VURM Vítězslav 2001 CZE A      
  65 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  69 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  83 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B      
  79 260300 KUČA Martin 2002 CZE M      
  68 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  74 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H      
  85 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  84 770389 WALEK Josef 2001 CZE E      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  75 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A      
  96 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  94 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M      
  67 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M      
  77 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler