Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Černý důl

Disciplína Kombinovaný závod Codex 2052
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu PAP
Datum 14.02.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 220 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 35.10 - 35.10 50
2. 206 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 35.96 - 35.96 45
3. 210 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 36.15 - 36.15 40
4. 216 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 36.75 - 36.75 36
5. 211 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 37.80 - 37.80 33
6. 218 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 37.99 - 37.99 30
7. 222 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 38.00 - 38.00 28
8. 213 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 38.22 - 38.22 26
9. 208 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 38.40 - 38.40 24
10. 212 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 38.83 - 38.83 22
11. 214 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 38.96 - 38.96 20
12. 227 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 39.20 - 39.20 19
13. 207 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 39.59 - 39.59 18
14. 217 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 40.12 - 40.12 17
15. 229 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 40.29 - 40.29 16
16. 225 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 40.71 - 40.71 15
17. 235 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 42.79 - 42.79 14
18. 228 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 43.00 - 43.00 13
19. 226 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 43.15 - 43.15 12
20. 257 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 43.82 - 43.82 11
21. 253 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A 44.83 - 44.83 10
22. 259 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 45.04 - 45.04 9
23. 249 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 45.18 - 45.18 8
24. 238 - MICHALKO Šimon 2004 CZE 45.83 - 45.83
25. 234 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 46.11 - 46.11 7
26. 258 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 46.19 - 46.19 6
27. 244 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 47.24 - 47.24 5
28. 262 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 47.94 - 47.94 4
29. 233 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 48.63 - 48.63 3
30. 242 770535 DRŠATA Marek 2004 CZE H 49.15 - 49.15 2
31. 261 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 49.34 - 49.34 1
32. 248 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 49.63 - 49.63
33. 237 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 49.99 - 49.99
34. 260 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 52.16 - 52.16
35. 245 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 56.69 - 56.69
36. 124 770446 FOLTIN Jan 2005 CZE A 1:03.99 - 1:03.99
37. 256 770660 GONZAREK Jakub 2003 CZE H 1:04.06 - 1:04.06
Nedokočili 1. kolo  
  215 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A    
  221 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H    
  240 - MICHALKO Matouš 2004 CZE    
  219 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  239 770859 HROUDA František 2004 CZE H    
  230 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H    
  224 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H    
  252 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H    
  254 110616 MARTINČA David 2004 CZE A    
  250 100006 NEŘOLD Šimon 2003 CZE A    
  243 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H    
  241 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  209 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L    
  247 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A    
  236 770619 VOSTAREK Matěj 2004 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler