Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Černý důl

Disciplína Kombinovaný závod Codex 2053
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu PAP
Datum 15.02.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 236 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 34.36 - 34.36 50
2. 233 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 34.47 - 34.47 45
3. 243 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 36.28 - 36.28 40
4. 231 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 36.34 - 36.34 36
5. 238 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 36.35 - 36.35 33
6. 253 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 36.40 - 36.40 30
7. 234 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 36.53 - 36.53 28
8. 242 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 36.73 - 36.73 26
9. 237 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 37.00 - 37.00 24
10. 235 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 37.05 - 37.05 22
11. 240 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 38.15 - 38.15 20
12. 287 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 38.18 - 38.18 19
13. 232 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 38.19 - 38.19 18
14. 245 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 38.51 - 38.51 17
15. 244 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 38.90 - 38.90 16
16. 258 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 39.15 - 39.15 15
17. 129 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 39.20 - 39.20 14
18. 248 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 39.28 - 39.28 13
19. 239 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 39.46 - 39.46 12
20. 250 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 39.61 - 39.61 11
21. 264 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 39.94 - 39.94 10
22. 254 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 40.18 - 40.18 9
23. 260 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 40.22 - 40.22 8
24. 252 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 40.64 - 40.64 7
25. 247 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 40.93 - 40.93 6
26. 249 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 41.26 - 41.26 5
27. 257 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 41.41 - 41.41 4
28. 277 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 42.29 - 42.29 3
29. 278 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 42.79 - 42.79 2
30. 261 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 43.06 - 43.06 1
31. 255 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 43.24 - 43.24
32. 270 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 43.27 - 43.27
33. 271 770755 JOHANN Oliver 2004 CZE L 43.65 - 43.65
34. 251 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 43.69 - 43.69
35. 280 770859 HROUDA František 2004 CZE H 44.04 - 44.04
36. 282 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 44.17 - 44.17
37. 269 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 44.25 - 44.25
38. 267 770535 DRŠATA Marek 2004 CZE H 44.95 - 44.95
39. 265 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 44.97 - 44.97
40. 262 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 45.59 - 45.59
41. 272 - MICHALKO Šimon 2004 CZE 45.61 - 45.61
42. 273 - MICHALKO Matouš 2004 CZE 45.67 - 45.67
43. 266 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 48.05 - 48.05
44. 285 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 48.19 - 48.19
Nestartovali v 1. kole  
  284 770691 BOROVKA Matěj 2003 CZE H    
  256 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz