Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 2055
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 24.01.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 293 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 35.31 - 35.31 50
2. 265 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 35.58 - 35.58 45
3. 270 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 35.97 - 35.97 40
4. 309 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 36.41 - 36.41 36
5. 266 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 36.44 - 36.44 33
6. 295 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 36.68 - 36.68 30
7. 322 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 37.16 - 37.16 28
8. 263 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 37.18 - 37.18 26
9. 316 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 37.46 - 37.46 24
10. 302 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 37.68 - 37.68 22
11. 314 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 37.81 - 37.81 20
12. 326 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 38.04 - 38.04 19
13. 285 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 38.08 - 38.08 18
14. 287 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 38.23 - 38.23 17
15. 317 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 38.30 - 38.30 16
16. 279 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 38.35 - 38.35 15
16. 261 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 38.35 - 38.35 15
18. 280 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 38.93 - 38.93 13
19. 318 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 39.12 - 39.12 12
20. 290 770251 ŽEŽULKA Petr 2003 CZE L 39.19 - 39.19 11
21. 300 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 39.47 - 39.47 10
22. 321 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 39.64 - 39.64 9
23. 296 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 39.75 - 39.75 8
24. 294 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 39.82 - 39.82 7
25. 262 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 39.92 - 39.92 6
26. 315 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 39.93 - 39.93 5
27. 281 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 39.99 - 39.99 4
28. 325 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 40.08 - 40.08 3
29. 307 770404 MRŠTÍK Daniel 2003 CZE L 40.37 - 40.37 2
30. 277 770268 BRYSCEJN Ondřej 2003 CZE E 40.54 - 40.54 1
31. 327 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 40.80 - 40.80
32. 323 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 41.12 - 41.12
33. 311 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 41.34 - 41.34
34. 271 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 41.52 - 41.52
35. 401 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 42.00 - 42.00
36. 304 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 42.21 - 42.21
37. 299 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 42.54 - 42.54
38. 305 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 43.33 - 43.33
39. 264 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 43.98 - 43.98
40. 288 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 44.24 - 44.24
41. 273 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 44.41 - 44.41
42. 272 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 45.36 - 45.36
43. 310 110616 MARTINČA David 2004 CZE A 46.47 - 46.47
44. 276 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 46.93 - 46.93
45. 284 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 47.06 - 47.06
46. 303 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 47.24 - 47.24
47. 269 770859 HROUDA František 2004 CZE H 47.52 - 47.52
48. 402 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 48.13 - 48.13
49. 278 770638 ŠILHA Patrik 2004 A 48.44 - 48.44
50. 291 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 48.85 - 48.85
51. 282 770308 MAXA Denis 2004 CZE H 50.14 - 50.14
52. 301 770542 LOCHMAN Jan 2003 CZE L 50.47 - 50.47
53. 312 770619 VOSTAREK Matěj 2004 CZE A 55.36 - 55.36
54. 267 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L 1:02.34 - 1:02.34
55. 283 770448 RYCHLÝ Adam 2004 CZE A 1:03.18 - 1:03.18
Nedokočili 1. kolo  
  319 770660 GONZAREK Jakub 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  275 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler