Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 7057
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 25.01.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 192 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 35.33 - 35.33 50
2. 193 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 35.51 - 35.51 45
3. 205 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 35.68 - 35.68 40
4. 194 305000 HAUSOVÁ Tereza 2003 CZE L 35.76 - 35.76 36
5. 200 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 36.01 - 36.01 33
6. 236 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 36.05 - 36.05 30
7. 202 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 36.26 - 36.26 28
8. 191 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 36.31 - 36.31 26
9. 203 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 36.66 - 36.66 24
10. 237 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 36.90 - 36.90 22
11. 201 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 37.09 - 37.09 20
12. 196 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 37.15 - 37.15 19
13. 244 605923 HLADÍKOVÁ Kateřina 2004 CZE S 37.54 - 37.54 18
13. 198 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 37.54 - 37.54 18
15. 199 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 37.63 - 37.63 16
16. 226 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 37.70 - 37.70 15
17. 204 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 37.75 - 37.75 14
18. 206 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 38.59 - 38.59 13
19. 210 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 38.66 - 38.66 12
20. 207 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S 39.02 - 39.02 11
21. 197 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 39.03 - 39.03 10
22. 225 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 39.26 - 39.26 9
23. 195 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 39.44 - 39.44 8
24. 209 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 39.57 - 39.57 7
25. 213 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 39.65 - 39.65 6
26. 215 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 39.70 - 39.70 5
27. 212 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 39.77 - 39.77 4
28. 211 325720 PACÁKOVÁ Simona 2004 CZE H 40.06 - 40.06 3
29. 235 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 40.72 - 40.72 2
30. 219 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H 40.76 - 40.76 1
31. 231 885137 CHROUSTOVÁ Michaela 2003 CZE B 41.12 - 41.12
32. 216 885519 HUSKOVÁ Marie Anna 2003 CZE A 41.14 - 41.14
33. 218 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 41.16 - 41.16
34. 208 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 41.19 - 41.19
35. 217 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 41.44 - 41.44
36. 239 315302 MYŠKOVÁ Natálie 2003 CZE H 41.52 - 41.52
37. 220 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE H 41.87 - 41.87
38. 214 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 41.88 - 41.88
39. 228 885544 FÍLOVÁ Kristina 2004 CZE H 42.36 - 42.36
40. 222 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H 42.45 - 42.45
41. 234 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 42.73 - 42.73
42. 229 885419 HAVLOVÁ Michaela 2004 CZE H 44.36 - 44.36
43. 232 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 44.67 - 44.67
44. 224 885418 BÁRTOVÁ Anna 2003 CZE H 44.82 - 44.82
45. 246 770231 KRISTL Anouk 2003 CZE A 45.26 - 45.26
46. 248 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 S 45.87 - 45.87
Nedokočily 1. kolo  
  241 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  243 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler