Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2059
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 21.02.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 204 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 27.68 - 27.68 50
2. 205 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 27.79 - 27.79 45
3. 209 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 28.10 - 28.10 40
4. 203 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 28.91 - 28.91 36
5. 224 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 29.01 - 29.01 33
6. 214 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 29.10 - 29.10 30
7. 202 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 29.32 - 29.32 28
8. 201 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 29.42 - 29.42 26
9. 211 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 29.70 - 29.70 24
10. 249 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 29.71 - 29.71 22
11. 215 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 30.07 - 30.07 20
12. 221 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 30.11 - 30.11 19
13. 208 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 30.14 - 30.14 18
14. 210 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 30.27 - 30.27 17
15. 207 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 30.32 - 30.32 16
16. 206 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 30.41 - 30.41 15
17. 230 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 30.62 - 30.62 14
18. 216 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 30.79 - 30.79 13
19. 229 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 31.01 - 31.01 12
20. 242 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 31.09 - 31.09 11
21. 223 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 31.83 - 31.83 10
22. 250 110717 FIALA Matyáš 2004 CZE A 31.90 - 31.90 9
23. 241 770660 GONZAREK Jakub 2003 CZE H 31.97 - 31.97 8
24. 219 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 32.00 - 32.00 7
25. 227 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 32.16 - 32.16 6
26. 239 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 32.20 - 32.20 5
27. 232 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A 32.27 - 32.27 4
28. 236 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 32.33 - 32.33 3
29. 225 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 32.76 - 32.76 2
30. 222 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 32.96 - 32.96 1
31. 234 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 33.38 - 33.38
32. 233 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 33.79 - 33.79
33. 245 770859 HROUDA František 2004 CZE H 33.93 - 33.93
34. 231 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 34.36 - 34.36
35. 248 - MICHALKO Matouš 2004 CZE 34.41 - 34.41
36. 246 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 34.72 - 34.72
37. 235 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 34.82 - 34.82
38. 247 - MICHALKO Šimon 2004 CZE 35.57 - 35.57
39. 240 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 36.20 - 36.20
40. 226 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 58.11 - 58.11
Nedokočili 1. kolo  
  213 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H    
  218 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A    
  228 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  243 770755 JOHANN Oliver 2004 CZE L    
  220 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H    
  244 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H    
  217 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  237 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  212 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler