Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2061
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 22.02.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 197 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 29.18 - 29.18 50
2. 190 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 29.87 - 29.87 45
3. 191 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 30.41 - 30.41 40
4. 202 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 30.83 - 30.83 36
5. 196 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 30.88 - 30.88 33
6. 207 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 31.14 - 31.14 30
7. 193 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 31.42 - 31.42 28
8. 200 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 31.63 - 31.63 26
9. 195 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 31.64 - 31.64 24
10. 198 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 31.77 - 31.77 22
11. 224 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 32.01 - 32.01 20
12. 208 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 32.04 - 32.04 19
13. 212 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 32.39 - 32.39 18
14. 218 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 32.80 - 32.80 17
15. 206 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 32.87 - 32.87 16
16. 205 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 32.89 - 32.89 15
17. 225 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 33.07 - 33.07 14
18. 220 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 33.12 - 33.12 13
19. 219 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 33.49 - 33.49 12
20. 210 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 33.52 - 33.52 11
21. 209 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 33.65 - 33.65 10
22. 243 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 34.01 - 34.01 9
23. 213 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 34.32 - 34.32 8
24. 237 770859 HROUDA František 2004 CZE H 34.33 - 34.33 7
24. 203 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 34.33 - 34.33 7
26. 214 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 35.01 - 35.01 5
27. 222 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 35.38 - 35.38 4
28. 221 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A 35.39 - 35.39 3
29. 226 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 35.45 - 35.45 2
30. 217 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 35.47 - 35.47 1
31. 230 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 36.26 - 36.26
32. 199 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 36.33 - 36.33
33. 223 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 36.44 - 36.44
34. 231 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 36.45 - 36.45
35. 228 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 36.52 - 36.52
36. 242 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 36.54 - 36.54
37. 232 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 36.79 - 36.79
38. 239 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 37.11 - 37.11
39. 241 - MICHALKO Matouš 2004 CZE 38.06 - 38.06
40. 240 - MICHALKO Šimon 2004 CZE 38.81 - 38.81
41. 229 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 39.16 - 39.16
42. 216 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 42.19 - 42.19
43. 234 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 44.61 - 44.61
44. 201 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 1:00.28 - 1:00.28
Nedokočili 1. kolo  
  227 770660 GONZAREK Jakub 2003 CZE H    
  192 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H    
  194 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J    
Nestartovali v 1. kole  
  215 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  235 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz