Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2062
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 07.03.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 81 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 50.92 - 50.92 50
2. 87 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 51.39 - 51.39 45
3. 138 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 52.40 - 52.40 40
4. 82 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 52.45 - 52.45 36
5. 147 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 53.35 - 53.35 33
6. 92 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 53.38 - 53.38 30
7. 94 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 53.57 - 53.57 28
8. 93 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 53.65 - 53.65 26
9. 86 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 54.62 - 54.62 24
10. 89 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 54.89 - 54.89 22
11. 106 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE B 55.00 - 55.00 20
12. 100 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 55.28 - 55.28 19
13. 105 770444 SCHREIBER Martin 2005 CZE H 55.35 - 55.35 18
14. 110 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 55.60 - 55.60 17
15. 90 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 56.23 - 56.23 16
16. 91 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 56.63 - 56.63 15
17. 102 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A 57.18 - 57.18 14
18. 114 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 57.19 - 57.19 13
19. 168 770763 BREZANSKÝ Vojtěch 2006 CZE T 57.22 - 57.22 12
20. 104 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 57.40 - 57.40 11
21. 118 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 57.58 - 57.58 10
22. 83 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 57.65 - 57.65 9
23. 116 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 57.99 - 57.99 8
24. 98 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 58.01 - 58.01 7
25. 111 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 58.49 - 58.49 6
26. 109 770199 BREMEC Daniel 2005 CZE L 58.71 - 58.71 5
27. 112 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 58.73 - 58.73 4
28. 103 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 58.91 - 58.91 3
29. 133 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H 59.14 - 59.14 2
30. 108 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE J 59.20 - 59.20 1
31. 128 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H 59.89 - 59.89
32. 121 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:00.28 - 1:00.28
33. 155 770466 ŠEVČÍK Štěpán 2006 CZE P 1:00.49 - 1:00.49
34. 97 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 1:00.62 - 1:00.62
35. 165 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:00.68 - 1:00.68
36. 120 770817 HARAZIM Andre 2006 CZE A 1:00.73 - 1:00.73
37. 95 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 1:01.06 - 1:01.06
38. 157 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 1:01.25 - 1:01.25
39. 115 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 1:01.44 - 1:01.44
40. 123 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 1:01.78 - 1:01.78
41. 159 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 1:02.06 - 1:02.06
42. 166 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 1:02.43 - 1:02.43
43. 144 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 1:02.77 - 1:02.77
44. 130 - ZOUHAR Adam 2007 CZE 1:02.81 - 1:02.81
45. 132 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 1:02.88 - 1:02.88
46. 126 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 1:02.99 - 1:02.99
47. 135 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 1:03.20 - 1:03.20
48. 119 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 1:03.45 - 1:03.45
49. 160 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 1:04.42 - 1:04.42
50. 137 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 1:05.37 - 1:05.37
51. 143 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 1:06.71 - 1:06.71
52. 142 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 1:06.88 - 1:06.88
53. 149 - HRONEŠ Matyáš 2008 CZE 1:08.31 - 1:08.31
54. 134 - ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE 1:09.30 - 1:09.30
55. 150 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 1:10.39 - 1:10.39
56. 145 - TATÍČEK Jakub 2010 CZE 1:10.43 - 1:10.43
57. 152 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 1:11.39 - 1:11.39
58. 161 - ŠIMEK Michal 2008 CZE 1:11.42 - 1:11.42
59. 167 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 1:11.80 - 1:11.80
60. 164 - ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE 1:13.50 - 1:13.50
61. 122 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 1:13.67 - 1:13.67
62. 156 770896 JELÍNEK Ondřej 2009 CZE A 1:14.26 - 1:14.26
63. 154 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:43.62 - 1:43.62
Nedokočili 1. kolo  
  84 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H    
  85 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H    
  162 770871 TUREČEK Ondřej 2005 CZE H    
  107 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    
  171 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  96 - BINDER Diego 2007 GER    
  151 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H    
  163 770538 NOVOTNÝ Ondřej 2007 CZE A    
  113 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H    
  158 770885 SMETANA Matěj 2009 CZE L    
  131 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A    
  170 770650 VÁVRA Ondřej 2006 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  88 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler