Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2063
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 07.03.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 243 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 46.41 - 46.41 50
2. 282 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 46.44 - 46.44 45
3. 245 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 47.00 - 47.00 40
4. 288 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 47.67 - 47.67 36
5. 242 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 47.80 - 47.80 33
6. 285 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 48.03 - 48.03 30
7. 235 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 48.24 - 48.24 28
8. 249 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 48.30 - 48.30 26
9. 241 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 48.48 - 48.48 24
10. 247 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 48.49 - 48.49 22
11. 237 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 48.56 - 48.56 20
12. 246 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 48.90 - 48.90 19
13. 260 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 49.00 - 49.00 18
14. 244 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 49.01 - 49.01 17
15. 297 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 49.30 - 49.30 16
16. 238 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 49.73 - 49.73 15
17. 298 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 49.76 - 49.76 14
18. 254 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 49.89 - 49.89 13
19. 269 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 50.00 - 50.00 12
19. 257 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 50.00 - 50.00 12
21. 240 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 50.16 - 50.16 10
22. 267 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 50.32 - 50.32 9
23. 294 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 51.05 - 51.05 8
24. 252 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 51.32 - 51.32 7
25. 258 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 51.48 - 51.48 6
26. 250 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 51.61 - 51.61 5
27. 239 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 51.68 - 51.68 4
28. 292 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 51.71 - 51.71 3
29. 261 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 51.82 - 51.82 2
30. 256 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 51.89 - 51.89 1
31. 263 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 52.23 - 52.23
32. 248 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 52.29 - 52.29
33. 251 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 52.36 - 52.36
34. 255 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 52.47 - 52.47
35. 264 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 52.68 - 52.68
36. 280 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 52.81 - 52.81
37. 273 770859 HROUDA František 2004 CZE H 53.50 - 53.50
38. 289 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 53.54 - 53.54
39. 262 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 53.78 - 53.78
40. 290 110616 MARTINČA David 2004 CZE A 54.34 - 54.34
41. 275 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 54.50 - 54.50
42. 286 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 54.72 - 54.72
43. 253 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 54.89 - 54.89
44. 270 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 55.68 - 55.68
45. 268 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 56.26 - 56.26
46. 265 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 57.27 - 57.27
47. 274 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 57.38 - 57.38
48. 283 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 57.62 - 57.62
49. 284 770815 ŠTUMPA Mario Rahman 2003 CZE A 57.90 - 57.90
50. 278 770535 DRŠATA Marek 2004 CZE H 58.19 - 58.19
51. 281 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 59.66 - 59.66
52. 236 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 1:03.66 - 1:03.66
53. 287 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H 1:10.12 - 1:10.12
Nedokočili 1. kolo  
  279 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H    
  259 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  293 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  272 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    
  266 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler