Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2064
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 08.03.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 101 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 45.67 - 45.67 50
2. 92 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 46.69 - 46.69 45
3. 96 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 47.60 - 47.60 40
4. 118 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 47.89 - 47.89 36
5. 114 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE B 48.12 - 48.12 33
6. 98 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 48.15 - 48.15 30
7. 93 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 48.44 - 48.44 28
8. 99 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 48.60 - 48.60 26
9. 102 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 48.77 - 48.77 24
10. 94 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 48.78 - 48.78 22
11. 105 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 48.90 - 48.90 20
12. 121 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 49.00 - 49.00 19
13. 100 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 49.20 - 49.20 18
14. 103 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 49.65 - 49.65 17
15. 120 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 49.68 - 49.68 16
16. 107 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 49.75 - 49.75 15
17. 104 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 50.40 - 50.40 14
17. 91 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 50.40 - 50.40 14
19. 109 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 50.47 - 50.47 12
20. 131 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 50.58 - 50.58 11
21. 110 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 50.80 - 50.80 10
22. 113 770444 SCHREIBER Martin 2005 CZE H 50.94 - 50.94 9
23. 124 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 51.03 - 51.03 8
24. 115 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 51.13 - 51.13 7
25. 95 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 51.23 - 51.23 6
26. 111 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A 51.31 - 51.31 5
27. 139 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H 51.79 - 51.79 4
28. 128 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 52.07 - 52.07 3
28. 127 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 52.07 - 52.07 3
30. 116 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 52.08 - 52.08 1
31. 122 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE J 52.26 - 52.26
32. 156 770466 ŠEVČÍK Štěpán 2006 CZE P 52.63 - 52.63
33. 112 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 52.77 - 52.77
34. 132 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 52.95 - 52.95
35. 137 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 53.09 - 53.09
36. 117 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 53.63 - 53.63
37. 169 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 53.67 - 53.67
38. 166 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H 54.84 - 54.84
39. 123 770199 BREMEC Daniel 2005 CZE L 54.97 - 54.97
40. 138 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 55.24 - 55.24
41. 153 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 55.99 - 55.99
42. 157 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 56.03 - 56.03
43. 161 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 56.23 - 56.23
44. 135 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 56.71 - 56.71
45. 185 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 57.47 - 57.47
46. 165 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 57.65 - 57.65
47. 150 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 57.87 - 57.87
48. 140 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 58.32 - 58.32
49. 152 - ZOUHAR Adam 2007 CZE 58.43 - 58.43
50. 129 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 59.25 - 59.25
51. 172 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 59.46 - 59.46
52. 176 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 59.58 - 59.58
53. 163 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 59.81 - 59.81
54. 144 - HRONEŠ Matyáš 2008 CZE 59.92 - 59.92
55. 186 - BÍLÝ Matiáš 2005 CZE 1:00.05 - 1:00.05
56. 148 - ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE 1:01.55 - 1:01.55
57. 168 770871 TUREČEK Ondřej 2005 CZE H 1:01.69 - 1:01.69
58. 177 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 1:02.15 - 1:02.15
59. 180 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 1:04.01 - 1:04.01
60. 143 - ŠIMEK Michal 2008 CZE 1:04.52 - 1:04.52
61. 162 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 1:04.54 - 1:04.54
62. 158 - ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE 1:05.49 - 1:05.49
63. 183 770896 JELÍNEK Ondřej 2009 CZE A 1:06.84 - 1:06.84
64. 188 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 1:09.18 - 1:09.18
65. 181 770806 GUTTLER Eliáš 2008 CZE A 1:19.07 - 1:19.07
66. 182 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:24.59 - 1:24.59
67. 174 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 1:40.10 - 1:40.10
Nedokočili 1. kolo  
  160 770885 SMETANA Matěj 2009 CZE L    
  145 - TATÍČEK Jakub 2010 CZE    
  130 770763 BREZANSKÝ Vojtěch 2006 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  159 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H    
  142 770625 BIERNAT Maksymilian 2005 CZE H    
  146 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S    
  171 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H    
  184 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A    
  173 770650 VÁVRA Ondřej 2006 CZE H    
  187 770550 WAGENKNECHT Jan 2005 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  136 770817 HARAZIM Andre 2006 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler