Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2065
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 08.03.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 272 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 44.97 - 44.97 50
2. 286 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 45.07 - 45.07 45
3. 292 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 46.25 - 46.25 40
4. 263 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 46.26 - 46.26 36
5. 275 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 46.61 - 46.61 33
6. 271 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 46.80 - 46.80 30
7. 268 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 46.89 - 46.89 28
8. 264 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 46.90 - 46.90 26
9. 283 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 47.29 - 47.29 24
10. 261 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 47.35 - 47.35 22
11. 262 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 47.62 - 47.62 20
12. 269 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 47.71 - 47.71 19
13. 265 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 48.12 - 48.12 18
14. 284 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 48.28 - 48.28 17
15. 293 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 49.04 - 49.04 16
16. 299 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 49.16 - 49.16 15
17. 281 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 49.22 - 49.22 14
18. 287 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 49.25 - 49.25 13
19. 294 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 49.32 - 49.32 12
19. 288 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 49.32 - 49.32 12
21. 291 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 49.45 - 49.45 10
22. 280 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 49.46 - 49.46 9
22. 279 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 49.46 - 49.46 9
24. 266 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 49.51 - 49.51 7
25. 277 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 49.54 - 49.54 6
26. 270 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 49.57 - 49.57 5
27. 276 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 49.63 - 49.63 4
28. 304 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 50.03 - 50.03 3
29. 285 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 50.08 - 50.08 2
30. 316 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 50.53 - 50.53 1
31. 309 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 51.37 - 51.37
32. 295 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 51.58 - 51.58
33. 274 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 52.16 - 52.16
34. 301 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 52.73 - 52.73
35. 297 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 52.84 - 52.84
36. 296 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 52.85 - 52.85
37. 323 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H 53.30 - 53.30
38. 307 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 53.72 - 53.72
39. 321 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 53.86 - 53.86
40. 308 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 54.04 - 54.04
41. 317 770755 JOHANN Oliver 2004 CZE L 54.85 - 54.85
42. 319 770815 ŠTUMPA Mario Rahman 2003 CZE A 55.41 - 55.41
43. 312 770535 DRŠATA Marek 2004 CZE H 56.80 - 56.80
44. 300 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 56.96 - 56.96
45. 313 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:01.08 - 1:01.08
46. 318 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 1:02.37 - 1:02.37
47. 306 770859 HROUDA František 2004 CZE H 1:06.65 - 1:06.65
48. 278 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 1:10.62 - 1:10.62
Nedokočili 1. kolo  
  267 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L    
  298 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  273 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  322 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  315 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  303 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  289 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz