Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - Černý důl

Disciplína Slalom Codex 2070
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 25.01.2015 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 23.22 Aplikovaná penalizace 23.22
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 54 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 44.17 44.75 1:28.92 23.22
2. 57 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 44.38 45.00 1:29.38 26.94
3. 63 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 45.63 44.38 1:30.01 32.05
4. 58 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 46.46 46.03 1:32.49 52.13
5. 67 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 47.31 45.30 1:32.61 53.10
6. 52 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 46.95 45.73 1:32.68 53.67
7. 68 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 48.39 44.56 1:32.95 55.85
8. 55 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 47.30 46.24 1:33.54 60.63
9. 53 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 46.97 46.83 1:33.80 62.73
10. 60 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 48.38 47.58 1:35.96 80.22
11. 59 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 48.60 47.89 1:36.49 84.52
12. 77 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 48.86 48.95 1:37.81 95.20
13. 66 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 50.86 49.39 1:40.25 114.96
14. 51 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 54.59 45.82 1:40.41 116.26
15. 75 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L 50.70 50.43 1:41.13 122.09
16. 86 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 52.02 49.78 1:41.80 127.51
17. 69 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 52.01 49.87 1:41.88 128.16
18. 62 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 53.62 48.72 1:42.34 131.88
19. 83 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 52.91 51.06 1:43.97 145.08
20. 56 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 58.03 46.15 1:44.18 146.78
21. 82 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A 54.52 52.77 1:47.29 171.96
22. 74 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 55.38 55.02 1:50.40 197.15
23. 85 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 56.74 54.53 1:51.27 204.19
24. 78 310434 LOJKA Jan 2002 CZE A 58.32 1:15.11 2:13.43 383.62
Nestartovali v 1. kole  
  81 770733 BAJER Jan 2001 CZE L    
  72 420027 BOGDÁNY Daniel 2001 CZE L    
  61 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H    
  64 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE H    
  79 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S    
  73 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H    
  70 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H    
  80 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L    
  87 770151 PACÁK Jan 2002 CZE L    
  71 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L    
  76 420203 SEIDL Jakub 2001 CZE L    
  65 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H    
  88 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  84 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz