Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - Černý důl

Disciplína Slalom Codex 7070
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 25.01.2015 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 19.28 Aplikovaná penalizace 19.28
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 14 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 45.31 44.04 1:29.35 19.28
2. 2 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 45.16 44.85 1:30.01 24.60
3. 5 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 45.24 45.41 1:30.65 29.76
4. 28 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 47.41 46.84 1:34.25 58.77
5. 6 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 47.65 46.85 1:34.50 60.78
6. 4 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 48.30 47.07 1:35.37 67.79
7. 1 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 48.46 46.99 1:35.45 68.44
8. 27 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 47.66 47.99 1:35.65 70.05
9. 31 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 49.27 47.01 1:36.28 75.12
10. 11 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 49.67 47.90 1:37.57 85.52
11. 3 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 51.13 48.03 1:39.16 98.33
12. 21 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 50.57 48.84 1:39.41 100.35
13. 9 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 50.44 49.94 1:40.38 108.16
14. 15 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 50.27 50.18 1:40.45 108.73
15. 17 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 51.04 49.55 1:40.59 109.85
16. 19 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 52.23 51.11 1:43.34 132.01
16. 16 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 52.81 50.53 1:43.34 132.01
18. 23 885188 KŘIVÁNKOVÁ Eliška 2001 CZE S 51.22 52.75 1:43.97 137.09
19. 25 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 51.78 52.29 1:44.07 137.90
20. 26 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 53.38 53.20 1:46.58 158.12
21. 29 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 54.59 52.17 1:46.76 159.57
22. 30 885007 NEUMANOVÁ Kateřina 2001 CZE J 54.79 52.59 1:47.38 164.57
23. 47 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 54.48 53.20 1:47.68 166.99
24. 37 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 53.07 55.59 1:48.66 174.88
25. 22 885499 RICHTEROVÁ Sophie Lea 2001 CZE A 55.90 54.07 1:49.97 185.44
26. 42 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 55.94 54.17 1:50.11 186.57
27. 39 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 55.96 54.21 1:50.17 187.05
28. 43 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 56.49 55.65 1:52.14 202.93
29. 24 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 58.06 54.24 1:52.30 204.22
30. 45 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 58.03 54.82 1:52.85 208.65
31. 44 305327 SVĚDÍKOVÁ Klára 2002 CZE H 56.16 57.18 1:53.34 212.60
32. 46 885469 KRČÁLOVÁ Hanka 2002 CZE J 57.98 57.21 1:55.19 227.50
33. 35 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 58.96 56.36 1:55.32 228.55
34. 40 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A 57.10 58.47 1:55.57 230.57
Nedokočily 1. kolo  
  12 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  34 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  36 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U    
  32 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE L    
  41 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  33 315721 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE H    
  10 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H    
  20 425205 SEIDLOVÁ Karolína 2001 CZE L    
  7 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A    
  13 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M    
  8 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  18 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A    
  38 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz