Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 7074
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 22.03.2015 Technický delegát Roman Fizér
Vypočtená penalizace 41.24 Aplikovaná penalizace 41.24
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 6 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 53.76 - 53.76 41.24
2. 3 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 54.05 - 54.05 46.53
3. 12 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 54.37 - 54.37 52.36
4. 14 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 54.66 - 54.66 57.65
5. 7 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 54.77 - 54.77 59.65
6. 11 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 54.82 - 54.82 60.56
7. 8 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 56.41 - 56.41 89.55
8. 41 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 56.66 - 56.66 94.10
9. 16 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 56.87 - 56.87 97.93
10. 18 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 57.14 - 57.14 102.85
11. 17 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 58.07 - 58.07 119.81
12. 4 885262 SIKOROVÁ Klára 2002 CZE J 58.30 - 58.30 124.00
13. 21 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 58.48 - 58.48 127.28
14. 25 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 59.35 - 59.35 143.14
15. 42 515308 JASANOVÁ Klára 2002 CZE U 1:00.04 - 1:00.04 155.72
16. 31 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:01.82 - 1:01.82 188.17
17. 32 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 1:02.00 - 1:02.00 191.45
18. 27 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 1:02.38 - 1:02.38 198.38
19. 26 235721 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B 1:03.03 - 1:03.03 210.22
20. 38 315721 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE H 1:03.10 - 1:03.10 211.50
20. 34 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 1:03.10 - 1:03.10 211.50
22. 39 885596 BĚLEHRÁDKOVÁ Lea 2002 CZE B 1:03.97 - 1:03.97 227.36
23. 40 885690 BÍLÁ Martina 2002 CZE B 1:04.56 - 1:04.56 238.12
24. 36 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 1:06.39 - 1:06.39 271.47
25. 35 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 1:09.95 - 1:09.95 336.37
26. 37 885513 EISLEROVÁ Sarah 2002 CZE A 1:10.33 - 1:10.33 343.30
Nedokočily 1. kolo  
  22 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B    
  1 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A    
  2 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  30 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A    
  10 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    
  13 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E    
  20 885144 SITAROVÁ Klára 2002 CZE B    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler