Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - Stoh finále

Disciplína Slalom Codex 7078
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 04.04.2015 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 16.96 Aplikovaná penalizace 16.96
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 5 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 42.55 46.22 1:28.77 16.96
2. 7 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 43.27 45.76 1:29.03 19.07
3. 3 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 42.66 47.70 1:30.36 29.86
4. 1 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 43.69 47.53 1:31.22 36.83
5. 15 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 46.30 47.62 1:33.92 58.73
6. 14 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 47.24 48.45 1:35.69 73.09
7. 9 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 48.31 49.84 1:38.15 93.04
8. 16 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 48.08 50.64 1:38.72 97.66
9. 17 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 49.99 49.55 1:39.54 104.31
10. 12 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 50.07 50.86 1:40.93 115.59
11. 21 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 50.66 51.45 1:42.11 125.16
12. 2 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 44.45 59.66 1:44.11 141.38
13. 24 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 54.27 55.58 1:49.85 187.94
14. 27 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 54.82 56.24 1:51.06 197.75
15. 28 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 54.60 57.64 1:52.24 207.32
16. 31 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 54.91 58.07 1:52.98 213.32
17. 34 885592 KRBEČKOVÁ Sára 2002 CZE J 58.34 1:00.65 1:58.99 262.07
18. 33 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 1:10.44 57.08 2:07.52 331.26
19. 32 885513 EISLEROVÁ Sarah 2002 CZE A 1:05.65 1:07.78 2:13.43 379.19
Nedokočily 1. kolo  
  25 885306 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A    
Nedokočily 2. kolo  
  11 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L    
  19 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
  6 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    
  4 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H    
  10 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  23 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E    
  30 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U    
  26 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U    
Nestartovaly v 2. kole  
  13 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler