Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - FIS Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 0618
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 18.01.2015 Technický delegát Soltys Michal
Vypočtená penalizace 34.71 Aplikovaná penalizace 37.71
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 1:08.10 1:08.63 2:16.73 37.71
2. 4 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 1:07.76 1:09.12 2:16.88 38.79
3. 13 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 1:08.85 1:10.23 2:19.08 54.55
4. 32 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 1:10.52 1:09.58 2:20.10 61.86
5. 1 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 1:09.68 1:11.30 2:20.98 68.17
6. 18 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:10.20 1:11.60 2:21.80 74.05
7. 9 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:11.15 1:11.25 2:22.40 78.35
8. 14 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 1:10.98 1:11.76 2:22.74 80.79
9. 20 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 1:09.97 1:13.28 2:23.25 84.44
10. 25 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 1:11.24 1:12.30 2:23.54 86.52
11. 22 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:11.55 1:12.40 2:23.95 89.46
12. 21 700859 HROMADA Martin 1992 SVK 1:11.90 1:13.08 2:24.98 96.84
13. 10 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 1:11.06 1:14.05 2:25.11 97.77
14. 19 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 1:11.98 1:13.25 2:25.23 98.63
15. 30 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:12.69 1:13.26 2:25.95 103.79
16. 76 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 1:12.66 1:13.55 2:26.21 105.66
17. 77 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 1:12.82 1:13.97 2:26.79 109.81
18. 55 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 1:13.78 1:13.88 2:27.66 116.05
19. 27 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 1:13.75 1:15.50 2:29.25 127.45
20. 33 151208 KEJHAR Petr 1997 CZE Z 1:13.91 1:15.63 2:29.54 129.52
21. 71 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 1:14.99 1:14.75 2:29.74 130.96
22. 52 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:15.38 1:14.53 2:29.91 132.18
23. 35 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 1:15.20 1:15.20 2:30.40 135.69
24. 70 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E 1:15.31 1:15.18 2:30.49 136.33
25. 39 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 1:14.98 1:15.99 2:30.97 139.77
26. 64 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 1:15.73 1:15.79 2:31.52 143.72
27. 31 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:15.43 1:16.67 2:32.10 147.87
28. 37 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:15.96 1:16.62 2:32.58 151.31
29. 63 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 1:16.82 1:16.24 2:33.06 154.75
30. 42 151212 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 1:16.66 1:16.90 2:33.56 158.34
31. 26 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 1:15.34 1:18.57 2:33.91 160.85
32. 40 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:16.94 1:17.53 2:34.47 164.86
33. 67 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 1:18.47 1:17.47 2:35.94 175.40
34. 56 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:19.17 1:18.86 2:38.03 190.38
35. 45 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 1:18.61 1:19.88 2:38.49 193.67
36. 54 151121 PELC Adam 1995 CZE U 1:19.63 1:19.38 2:39.01 197.40
37. 69 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 1:19.53 1:19.61 2:39.14 198.33
38. 53 151071 PANSKÝ Jan 1994 CZE M 1:20.52 1:18.69 2:39.21 198.83
39. 59 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:19.91 1:20.46 2:40.37 207.15
40. 47 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 1:19.57 1:20.87 2:40.44 207.65
41. 73 151187 PTÁČEK Vincenc 1997 CZE A 1:19.89 1:20.87 2:40.76 209.94
42. 60 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 1:20.00 1:21.25 2:41.25 213.45
43. 51 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:20.70 1:22.46 2:43.16 227.14
44. 65 151234 SANDO Ondrej 1998 CZE 1:22.15 1:23.12 2:45.27 242.27
45. 41 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 1:19.36 1:27.23 2:46.59 251.73
46. 75 151226 RICHTER Christian 1998 CZE A 1:24.70 1:26.22 2:50.92 282.76
47. 61 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 1:26.95 1:27.49 2:54.44 307.99
Nedokočili 1. kolo    
  16 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  34 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T      
  66 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  62 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K      
  50 151046 KONVIČKA Jan 1990 CZE M      
  15 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  49 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B      
  38 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z      
  3 700820 RÁZUS Martin 1989 SVK      
  58 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  17 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  6 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U      
  29 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  7 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  43 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  36 700930 KIZA Jakub 1997 SVK      
  68 151246 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A      
  74 151244 LANK Karel 1998 CZE U      
  24 430710 MIREK Maciej 1996 POL      
  48 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  44 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  11 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  5 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  8 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L      
  28 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK      
  12 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H      
  57 151188 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  23 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  72 151248 ŘÍPA Jan 1998 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler