Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - FIS - Albrechtice - Albrechtice

Disciplína Obří slalom Codex 0621
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 19.03.2015 Technický delegát
Vypočtená penalizace 29.61 Aplikovaná penalizace 32.61
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 15 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M 51.93 53.55 1:45.48 32.61
2. 8 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 52.27 54.54 1:46.81 44.97
3. 14 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 53.06 54.94 1:48.00 56.02
4. 1 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 53.09 54.95 1:48.04 56.39
5. 13 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 53.00 55.07 1:48.07 56.67
6. 2 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 53.71 54.58 1:48.29 58.72
7. 10 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 53.64 55.31 1:48.95 64.85
8. 7 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 54.05 55.25 1:49.30 68.10
9. 4 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 54.11 55.31 1:49.42 69.22
10. 19 430687 ORAMUS Piotr 1995 POL 53.91 55.74 1:49.65 71.35
11. 17 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK 54.33 55.41 1:49.74 72.19
12. 3 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 54.27 55.57 1:49.84 73.12
13. 12 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 54.00 56.01 1:50.01 74.70
14. 5 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 54.11 56.02 1:50.13 75.81
15. 16 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 54.76 55.39 1:50.15 76.00
16. 24 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 54.43 55.88 1:50.31 77.48
17. 25 430774 ZOLCIK Mikolaj 1998 POL 54.68 55.90 1:50.58 79.99
18. 21 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 55.78 55.39 1:51.17 85.47
19. 18 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 55.76 55.54 1:51.30 86.68
20. 23 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 55.28 56.10 1:51.38 87.43
21. 32 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 55.52 56.09 1:51.61 89.56
22. 29 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 56.15 56.43 1:52.58 98.58
23. 30 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 56.23 56.58 1:52.81 100.71
24. 34 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 55.97 56.94 1:52.91 101.64
25. 44 660026 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 56.52 56.92 1:53.44 106.57
26. 36 54406 PAUL Julian 1997 AUT 57.23 56.35 1:53.58 107.87
26. 26 430691 MROZ Damian 1995 POL 56.77 56.81 1:53.58 107.87
28. 27 700942 KUPČOK Mikuláš 1998 SVK 56.59 57.95 1:54.54 116.79
29. 38 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 57.35 57.56 1:54.91 120.22
30. 35 151212 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 58.37 59.16 1:57.53 144.56
31. 33 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 59.16 58.65 1:57.81 147.17
32. 39 151206 SAMOHEL Jan 1997 CZE L 57.92 1:00.28 1:58.20 150.79
33. 45 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 59.23 59.50 1:58.73 155.71
34. 40 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 1:00.68 1:00.66 2:01.34 179.96
35. 41 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:01.33 1:01.01 2:02.34 189.25
36. 47 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:01.18 1:01.23 2:02.41 189.90
37. 37 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 58.76 1:07.77 2:06.53 228.18
38. 48 430777 HRYNISZYN Kamil 1996 POL 1:03.60 1:03.37 2:06.97 232.27
39. 46 151216 PETR Jan 1997 CZE S 1:03.51 1:05.75 2:09.26 253.55
Nedokočili 1. kolo    
  9 430640 BABICKI Pawel 1994 POL      
  22 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL      
  11 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  20 54290 RAITHOFER Manuel 1995 AUT      
  31 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  49 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR      
  42 151244 LANK Karel 1998 CZE U      
  28 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK      
Nestartovali v 1. kole    
  6 151203 BENC Patrik 1997 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  43 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler