Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - Praděd - Karlov pod Praděděm

Disciplína Slalom Codex 0628
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 31.01.2015 Technický delegát Soltys Michal
Vypočtená penalizace 23.39 Aplikovaná penalizace 26.39
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 12 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 40.17 48.02 1:28.19 26.39
2. 6 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 40.55 47.95 1:28.50 28.92
3. 5 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 40.93 48.31 1:29.24 34.96
4. 10 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 40.94 49.32 1:30.26 43.29
5. 4 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 41.86 49.52 1:31.38 52.43
6. 28 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 42.45 48.94 1:31.39 52.52
7. 22 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 42.41 49.14 1:31.55 53.82
8. 8 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 41.61 50.15 1:31.76 55.54
9. 15 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 42.81 48.96 1:31.77 55.62
10. 13 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK 42.00 50.20 1:32.20 59.13
11. 14 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 42.27 50.11 1:32.38 60.60
12. 52 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 43.60 50.33 1:33.93 73.25
13. 26 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 43.89 50.31 1:34.20 75.46
14. 49 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 43.55 50.78 1:34.33 76.52
15. 1 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 42.18 52.34 1:34.52 78.07
16. 34 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 43.83 51.05 1:34.88 81.01
17. 29 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 43.63 51.78 1:35.41 85.34
18. 35 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK 44.68 51.66 1:36.34 92.93
19. 33 221090 TREBILCOCK Robert 1993 GBR 44.50 51.88 1:36.38 93.25
20. 46 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 44.55 52.78 1:37.33 101.01
21. 39 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 45.85 53.21 1:39.06 115.13
22. 62 151208 KEJHAR Petr 1997 CZE Z 45.66 53.42 1:39.08 115.30
23. 47 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 45.75 53.38 1:39.13 115.71
24. 44 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL 45.88 53.77 1:39.65 119.95
25. 60 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 45.74 54.32 1:40.06 123.30
26. 53 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 44.35 55.78 1:40.13 123.87
27. 75 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 46.60 54.32 1:40.92 130.32
28. 82 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 46.52 54.60 1:41.12 131.95
29. 79 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E 46.96 54.78 1:41.74 137.01
30. 63 151077 BOLEK David 1994 CZE T 45.78 55.98 1:41.76 137.18
31. 57 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 46.18 55.91 1:42.09 139.87
32. 56 151212 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 46.86 55.51 1:42.37 142.16
33. 59 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 46.87 55.70 1:42.57 143.79
34. 86 151121 PELC Adam 1995 CZE U 47.53 55.71 1:43.24 149.26
35. 43 221239 CONNERY Kali 1996 GBR 47.79 55.46 1:43.25 149.34
36. 54 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 47.79 57.15 1:44.94 163.14
37. 66 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T 48.91 58.04 1:46.95 179.55
38. 58 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 49.02 58.43 1:47.45 183.63
39. 69 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 49.34 59.57 1:48.91 195.55
40. 84 151239 FIALA Jan 1998 CZE A 50.72 59.06 1:49.78 202.65
41. 71 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 49.99 1:00.71 1:50.70 210.17
42. 83 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 48.95 1:03.66 1:52.61 225.76
43. 85 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 51.30 1:02.33 1:53.63 234.09
44. 70 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 55.93 1:02.12 1:58.05 270.17
45. 80 430782 KACZMAREK Jedrzej 1998 POL 45.91 1:12.39 1:58.30 272.21
46. 74 151046 KONVIČKA Jan 1990 CZE M 56.29 1:02.71 1:59.00 277.93
Nedokočili 1. kolo    
  73 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  38 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T      
  17 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P      
  25 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  50 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  81 151234 SANDO Ondrej 1998 CZE      
  19 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B      
  11 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  20 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  3 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL      
  68 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B      
  37 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  32 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H      
  18 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  36 221182 GOLDSWORTHY Richard 1995 GBR      
  72 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  77 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  23 700859 HROMADA Martin 1992 SVK      
  42 151202 KADLA JIří 1997 CZE Z      
  41 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B      
  16 430472 KLUSAK Michal 1990 POL      
  7 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  55 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  45 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  65 700942 KUPČOK Mikuláš 1998 SVK      
  27 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  40 430691 MROZ Damian 1995 POL      
  9 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  24 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK      
  30 430687 ORAMUS Piotr 1995 POL      
  21 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L      
  76 151223 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z      
  64 151187 PTÁČEK Vincenc 1997 CZE A      
  67 151196 REC Mikoláš 1997 CZE T      
  78 151226 RICHTER Christian 1998 CZE A      
  61 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B      
  48 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  31 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  2 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H      
  101 54410 UNGERSBOECK Daniel 1996 AUT      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler