Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Středočeský - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 2082
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.02.2011 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 80.39 Aplikovaná penalizace 80.39
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 89 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 43.69 47.04 1:30.73 80.39
2. 94 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 44.59 46.70 1:31.29 84.09
3. 95 420020 ŘÍPA Jan 98 CZE L 44.24 47.38 1:31.62 86.28
4. 96 120600 MARTÍNEK David 98 CZE A 44.54 47.77 1:32.31 90.84
5. 93 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 98 CZE S 45.78 46.93 1:32.71 93.48
6. 102 110718 FIALA Eduard 99 CZE A 46.21 47.52 1:33.73 100.23
7. 103 - KOTWICA Dawid 99 CZE 46.61 47.53 1:34.14 102.94
7. 92 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A 45.72 48.42 1:34.14 102.94
9. 100 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L 46.64 49.44 1:36.08 115.77
10. 105 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 48.13 50.42 1:38.55 132.10
11. 101 110709 FIALA Jan 98 CZE A 48.41 50.82 1:39.23 136.60
12. 106 410503 ČERNÝ Matěj 99 CZE L 48.02 51.83 1:39.85 140.70
13. 107 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 49.14 51.90 1:41.04 148.57
14. 109 550504 CHVOSTEK Tomáš 99 CZE K 50.51 52.25 1:42.76 159.94
15. 91 600702 DOUBEK Adam 98 CZE S 50.82 53.33 1:44.15 169.14
16. 104 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H 51.62 53.67 1:45.29 176.68
17. 128 320518 TLACHAČ Zdeněk 99 CZE H 51.87 55.46 1:47.33 190.17
18. 110 310304 PRÁŠEK Adam 99 CZE H 53.42 56.71 1:50.13 208.68
19. 118 420200 DOLENSKÝ Matěj 98 CZE L 53.44 1:11.72 2:05.16 308.08
20. 126 600805 DUB Tomáš 99 CZE S 54.67 1:16.14 2:10.81 345.44
Nedokočili 1. kolo  
  116 600703 DOUBEK Šimon 98 CZE S    
Nedokočili 2. kolo  
  127 550205 JURICA Tomáš 98 CZE K    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  113 600804 ŽIŽKA Jaroslav 98 CZE S    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  122 110728 ČUDA Štěpán 99 CZE A    
  121 300310 KALAŠ Jáchym 99 CZE H    
  108 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 CZE A    
  125 310305 MIKŠOVSKÝ Matěj 99 CZE H    
  124 300314 ZIMA Vojtěch 99 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz