Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - Praděd - Karlov pod Praděděm

Disciplína Slalom Codex 0629
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 01.02.2015 Technický delegát Soltys Michal
Vypočtená penalizace 26.18 Aplikovaná penalizace 29.18
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 12 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 43.07 48.06 1:31.13 29.18
2. 34 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 44.31 48.46 1:32.77 42.14
3. 3 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 43.27 49.68 1:32.95 43.56
4. 9 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 44.13 48.86 1:32.99 43.88
5. 2 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK 43.72 49.38 1:33.10 44.74
6. 20 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 44.89 48.85 1:33.74 49.80
7. 29 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 45.31 48.63 1:33.94 51.38
8. 1 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 44.20 49.82 1:34.02 52.01
9. 18 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 44.51 49.87 1:34.38 54.86
10. 6 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 44.77 49.98 1:34.75 57.78
11. 11 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 45.51 49.45 1:34.96 59.44
12. 15 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 45.03 50.24 1:35.27 61.89
13. 21 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 45.68 49.91 1:35.59 64.42
14. 35 221090 TREBILCOCK Robert 1993 GBR 46.01 50.10 1:36.11 68.53
15. 30 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 45.93 50.32 1:36.25 69.63
16. 23 700859 HROMADA Martin 1992 SVK 46.12 50.32 1:36.44 71.13
17. 26 430629 KUBALA Robert 1992 POL 46.82 49.71 1:36.53 71.84
18. 25 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK 46.00 50.56 1:36.56 72.08
19. 48 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 46.60 50.27 1:36.87 74.53
20. 50 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 46.94 49.94 1:36.88 74.61
21. 33 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 45.84 52.35 1:38.19 84.96
22. 61 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 47.75 51.76 1:39.51 95.39
23. 40 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 47.38 52.21 1:39.59 96.02
24. 43 151202 KADLA JIří 1997 CZE Z 47.21 52.62 1:39.83 97.92
25. 54 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 48.20 51.94 1:40.14 100.37
26. 49 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 48.09 52.73 1:40.82 105.74
27. 88 151194 PRŮDEK Matej 1997 CZE T 49.11 52.47 1:41.58 111.74
28. 86 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 49.21 53.46 1:42.67 120.36
28. 46 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 48.86 53.81 1:42.67 120.36
30. 57 151212 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 49.02 54.36 1:43.38 125.96
31. 52 54410 UNGERSBOECK Daniel 1996 AUT 49.48 54.07 1:43.55 127.31
32. 42 430691 MROZ Damian 1995 POL 49.37 54.62 1:43.99 130.78
33. 60 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 49.70 54.43 1:44.13 131.89
34. 56 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 49.99 55.30 1:45.29 141.06
35. 85 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 49.98 55.64 1:45.62 143.66
36. 74 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 50.70 55.76 1:46.46 150.30
37. 80 151223 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z 51.56 56.39 1:47.95 162.07
38. 58 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 49.88 1:00.22 1:50.10 179.06
39. 69 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 52.97 58.77 1:51.74 192.02
40. 73 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 53.00 59.28 1:52.28 196.28
41. 63 430768 MADEJ Marcin 1996 POL 54.12 58.68 1:52.80 200.39
42. 72 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 55.78 1:01.06 1:56.84 232.31
43. 70 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 57.10 1:01.51 1:58.61 246.29
44. 78 151234 SANDO Ondrej 1998 CZE 58.32 1:04.86 2:03.18 282.40
Nedokočili 1. kolo    
  8 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L      
  7 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL      
  45 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL      
  87 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E      
  36 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  24 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  84 430782 KACZMAREK Jedrzej 1998 POL      
  41 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A      
  66 700942 KUPČOK Mikuláš 1998 SVK      
  59 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B      
  55 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  81 151226 RICHTER Christian 1998 CZE A      
  71 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  5 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  83 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL      
  22 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL      
  67 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  64 151077 BOLEK David 1994 CZE T      
  68 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B      
  44 221239 CONNERY Kali 1996 GBR      
  39 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  79 151239 FIALA Jan 1998 CZE A      
  76 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  38 221182 GOLDSWORTHY Richard 1995 GBR      
  17 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P      
  62 151208 KEJHAR Petr 1997 CZE Z      
  16 430472 KLUSAK Michal 1990 POL      
  77 151046 KONVIČKA Jan 1990 CZE M      
  14 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  28 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  101 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  53 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  4 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  31 430687 ORAMUS Piotr 1995 POL      
  13 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  37 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK      
  65 151187 PTÁČEK Vincenc 1997 CZE A      
  47 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B      
  82 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B      
  19 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B      
  32 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  27 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  75 151121 PELC Adam 1995 CZE U      
  10 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler