Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - UNI Bílá - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 0633
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 22.02.2015 Technický delegát Gantnerová Janka
Vypočtená penalizace 30.25 Aplikovaná penalizace 33.25
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 54310 LANZINGER Christoph 1995 AUT 51.57 51.94 1:43.51 33.25
2. 9 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 52.00 51.76 1:43.76 34.99
3. 17 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 52.39 51.71 1:44.10 37.35
4. 7 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 52.73 52.46 1:45.19 44.94
5. 10 700916 ŠENKÁR Samuel 1996 SVK 52.32 53.48 1:45.80 49.18
6. 16 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 53.99 53.10 1:47.09 58.15
7. 11 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 54.15 53.33 1:47.48 60.86
8. 18 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 55.19 53.18 1:48.37 67.06
9. 23 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 54.85 53.66 1:48.51 68.03
10. 40 512285 GOLA Fabian 1998 SUI 56.07 53.44 1:49.51 74.99
11. 31 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 56.75 54.29 1:51.04 85.63
12. 30 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 56.19 55.28 1:51.47 88.62
13. 2 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 59.21 54.21 1:53.42 102.18
14. 49 151212 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 59.24 55.89 1:55.13 114.08
15. 39 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 1:00.04 56.32 1:56.36 122.63
16. 41 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 1:01.00 55.94 1:56.94 126.67
17. 34 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 59.44 58.15 1:57.59 131.19
18. 53 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:00.96 57.37 1:58.33 136.34
19. 36 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 59.58 1:00.57 2:00.15 149.00
20. 47 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 1:05.68 58.07 2:03.75 174.04
21. 57 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:05.71 1:06.96 2:12.67 236.08
22. 62 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 1:08.64 1:04.52 2:13.16 239.49
23. 66 700947 PUTTERA Jozef 1987 SVK 1:12.30 1:02.53 2:14.83 251.11
24. 71 430788 WYSOCKI Nikodem 1986 POL 1:13.32 1:03.35 2:16.67 263.91
25. 51 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E 1:09.16 1:08.48 2:17.64 270.65
26. 55 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 1:35.08 1:02.04 2:37.12 406.15
Nedokočili 1. kolo  
  27 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S    
  56 151077 BOLEK David 1994 CZE T    
  61 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B    
  46 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK    
  25 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H    
  20 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H    
  70 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B    
  33 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T    
  28 54344 HAHN Thomas 1996 AUT    
  52 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E    
  48 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S    
  38 151202 KADLA JIří 1997 CZE Z    
  44 151208 KEJHAR Petr 1997 CZE Z    
  37 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B    
  45 150802 KONÍČEK Jiří 1989 CZE T    
  4 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK    
  43 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B    
  35 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z    
  29 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P    
  19 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L    
  59 151121 PELC Adam 1995 CZE U    
  58 151223 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z    
  64 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B    
  22 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK    
  12 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S    
  68 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B    
  6 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U    
  42 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B    
  60 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E    
  65 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  21 700859 HROMADA Martin 1992 SVK    
  32 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T    
  8 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L    
  15 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T    
  13 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z    
  1 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H    
  54 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z    
  24 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  26 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H    
  63 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  69 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H    
  67 430770 MARCZEWSKI Maciej 1982 POL    
  50 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  14 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK    
  5 700820 RÁZUS Martin 1989 SVK    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler