Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MMČR Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 0640
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 02.04.2015 Technický delegát
Vypočtená penalizace 10.18 Aplikovaná penalizace 12.18
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 4 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 1:03.20 1:05.05 2:08.25 12.18
2. 3 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 1:04.04 1:05.85 2:09.89 24.71
3. 6 54271 TAKATS Tristan 1995 AUT 1:04.30 1:06.02 2:10.32 28.00
4. 7 550054 ZVEJNIEKS Kristaps 1992 LAT 1:04.27 1:06.13 2:10.40 28.61
5. 2 511867 NOGER Cedric 1992 SUI 1:05.40 1:06.24 2:11.64 38.08
6. 9 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 1:05.86 1:06.31 2:12.17 42.13
7. 1 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:05.20 1:07.25 2:12.45 44.27
8. 20 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:05.74 1:06.72 2:12.46 44.35
9. 8 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 1:05.35 1:07.15 2:12.50 44.66
10. 21 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 1:05.36 1:07.50 2:12.86 47.41
11. 12 54293 SULZER Gregor 1995 AUT 1:05.78 1:07.13 2:12.91 47.79
12. 13 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 1:05.96 1:07.29 2:13.25 50.39
13. 10 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 1:05.96 1:07.67 2:13.63 53.29
14. 31 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 1:06.76 1:07.77 2:14.53 60.17
15. 11 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 1:06.74 1:08.19 2:14.93 63.22
16. 23 550066 ZVEJNIEKS Miks 1995 LAT 1:05.81 1:09.14 2:14.95 63.38
17. 19 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 1:07.01 1:08.11 2:15.12 64.68
18. 14 430640 BABICKI Pawel 1994 POL 1:05.32 1:09.82 2:15.14 64.83
19. 18 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 1:06.55 1:08.86 2:15.41 66.89
20. 15 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 1:07.03 1:08.41 2:15.44 67.12
21. 37 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 1:06.28 1:09.19 2:15.47 67.35
21. 30 54474 POECHGRABER Paul 1998 AUT 1:06.81 1:08.66 2:15.47 67.35
23. 29 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:07.33 1:08.23 2:15.56 68.04
24. 17 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT 1:06.26 1:09.34 2:15.60 68.34
25. 22 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 1:06.94 1:08.74 2:15.68 68.96
26. 42 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED 1:08.34 1:07.69 2:16.03 71.63
27. 25 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:06.36 1:09.92 2:16.28 73.54
28. 40 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:06.87 1:09.56 2:16.43 74.69
29. 24 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 1:07.29 1:09.23 2:16.52 75.37
30. 34 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 1:08.11 1:08.69 2:16.80 77.51
31. 33 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK 1:07.29 1:09.62 2:16.91 78.35
32. 41 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:07.95 1:09.13 2:17.08 79.65
33. 32 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 1:08.59 1:08.71 2:17.30 81.33
34. 28 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK 1:07.09 1:10.38 2:17.47 82.63
35. 35 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:08.75 1:08.75 2:17.50 82.86
36. 44 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 1:08.27 1:09.85 2:18.12 87.60
37. 46 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK 1:08.58 1:10.36 2:18.94 93.87
38. 39 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 1:08.89 1:10.53 2:19.42 97.53
39. 49 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:08.90 1:11.42 2:20.32 104.41
40. 38 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 1:09.88 1:11.32 2:21.20 111.14
41. 47 700930 KIZA Jakub 1997 SVK 1:09.10 1:12.45 2:21.55 113.81
42. 48 400298 GUNTLISBERGEN Youri 1997 NED 1:12.00 1:10.31 2:22.31 119.62
43. 43 550058 BRISHKA Roberts 1993 LAT 1:15.47 1:09.36 2:24.83 138.87
44. 52 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 1:11.94 1:12.97 2:24.91 139.48
45. 53 151077 BOLEK David 1994 CZE T 1:11.64 1:13.40 2:25.04 140.48
46. 55 700943 VIGAŠ Martin 1998 SVK 1:16.31 1:16.48 2:32.79 199.70
47. 57 151239 FIALA Jan 1998 CZE A 1:15.69 1:17.78 2:33.47 204.89
48. 54 151195 PROKOP JR. Michal 1997 CZE S 1:16.68 1:17.06 2:33.74 206.96
49. 56 151216 PETR Jan 1997 CZE S 1:17.15 1:19.84 2:36.99 231.79
50. 36 150594 TREJBAL Filip 1985 CZE L 1:06.23 2:56.59 4:02.82 887.65
Nedokočili 1. kolo    
  27 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  16 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L      
  50 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  5 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M      
Nedokočili 2. kolo    
  26 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  51 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE      
Nestartovali v 1. kole    
  45 700942 KUPČOK Mikuláš 1998 SVK      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler