Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

III. RKZ - Český pohár - Head cup - Říčky v Orlických horách

Disciplína Slalom Codex 2011
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 25.01.2011 Technický delegát Petr Seidl
Vypočtená penalizace 3.95 Aplikovaná penalizace 3.95
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 320712 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 35.88 36.24 1:12.12 3.95 100
2. 18 1230 VAN ROSSUM Max 1998 NLD 37.43 37.79 1:15.22 29.74
3. 5 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P 37.74 38.33 1:16.07 36.81 80
4. 17 1196 MIDDLETON Fraser 1998 GBR 38.50 37.89 1:16.39 39.47
5. 12 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 37.33 39.22 1:16.55 40.81 60
6. 4 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 38.29 39.06 1:17.35 47.46 50
7. 1 300773 JEŽEK Jan 1998 CZE H 38.33 39.11 1:17.44 48.21 45
8. 14 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 38.60 39.20 1:17.80 51.20 40
9. 35 1203 INNES Ian 1998 GBR 38.66 39.15 1:17.81 51.29
10. 7 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L 39.75 39.26 1:19.01 61.27 36
11. 26 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 40.11 39.98 1:20.09 70.26 32
12. 20 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 1998 CZE S 40.61 41.14 1:21.75 84.07 29
13. 6 200607 KOZÁČEK Lukáš 1998 CZE T 40.92 41.38 1:22.30 88.64 26
14. 15 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T 40.54 41.87 1:22.41 89.56 24
15. 41 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 41.28 41.54 1:22.82 92.97 22
16. 30 200706 JOANIDIS Michalis 1998 CZE T 41.71 41.52 1:23.23 96.38 20
17. 45 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 42.24 41.04 1:23.28 96.80 18
18. 49 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 41.70 41.68 1:23.38 97.63 16
19. 2 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P 41.86 41.75 1:23.61 99.54 15
20. 3 200704 DORŇÁK Štěpán 1999 CZE T 41.99 41.75 1:23.74 100.62 14
21. 21 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 42.10 41.76 1:23.86 101.62 13
22. 29 400405 BLÁHA Zdeněk 1998 CZE L 41.97 42.61 1:24.58 107.61 12
23. 43 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 43.29 41.58 1:24.87 110.02 11
24. 27 500600 BARTL Adam 1998 CZE U 43.17 43.34 1:26.51 123.67 10
25. 33 230707 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 43.88 43.69 1:27.57 132.49 9
26. 22 200608 HAMPL Tomáš 1998 CZE T 44.16 43.53 1:27.69 133.48 8
27. 24 110709 FIALA Jan 1998 CZE A 43.66 44.22 1:27.88 135.06 7
28. 39 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 45.08 43.01 1:28.09 136.81 6
29. 23 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z 44.10 44.69 1:28.79 142.64 5
30. 40 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 44.45 45.43 1:29.88 151.70 4
31. 48 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 48.01 48.26 1:36.27 204.87 3
32. 50 280502 KEJHAR Jan 1999 CZE Z 52.99 46.16 1:39.15 228.83 2
33. 44 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 55.47 45.23 1:40.70 241.72 1
34. 19 1231 MOEHRING Roy 1999 NLD 42.78 58.23 1:41.01 244.30
35. 46 320719 MAČÁT Matyáš 1999 CZE E 54.45 46.76 1:41.21 245.96
36. 37 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 46.11 56.32 1:42.43 256.11
37. 34 260007 URBAN Martin 1998 CZE M 1:00.89 43.17 1:44.06 269.67
38. 52 770032 NOVÁK Jakub 1999 CZE H 1:00.01 45.22 1:45.23 279.41
39. 11 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 38.01 1:09.53 1:47.54 298.63
40. 42 600703 DOUBEK Šimon 1998 CZE S 45.83 1:09.10 1:54.93 360.11
Nedokočili 1. kolo    
  8 600702 DOUBEK Adam 1998 CZE S      
  13 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  16 1197 VINTER Zak 1998 GBR      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  36 400407 BALICKÝ David 1999 CZE L      
  32 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  38 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  47 550205 JURICA Tomáš 1998 CZE K      
  51 200719 KALIŠ Jan 1999 CZE T      
  31 550508 KÖHLER Dominik 1998 CZE K      
  28 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  25 110716 PEČ Tomáš 1998 CZE A      
  9 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 1998 CZE E      
  53 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz