Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - Rokytnice nad Jizerou

Disciplína Obří slalom Codex 2488
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 10.02.2015 Technický delegát Ebner Reinhard
Vypočtená penalizace 26.28 Aplikovaná penalizace 29.28
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 7 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 50.39 49.49 1:39.88 29.28
2. 10 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 51.68 50.87 1:42.55 55.48
3. 11 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 51.84 50.82 1:42.66 56.56
4. 9 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 52.09 50.87 1:42.96 59.50
5. 14 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 52.84 51.65 1:44.49 74.51
6. 4 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 52.84 51.68 1:44.52 74.81
7. 2 700916 ŠENKÁR Samuel 1996 SVK 52.14 52.76 1:44.90 78.54
8. 16 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 53.33 51.70 1:45.03 79.81
9. 6 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 53.19 52.30 1:45.49 84.32
10. 13 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 52.76 53.12 1:45.88 88.15
11. 5 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 53.77 52.18 1:45.95 88.84
12. 1 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 53.68 52.49 1:46.17 91.00
13. 28 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 53.75 52.74 1:46.49 94.14
14. 24 430691 MROZ Damian 1995 POL 54.43 53.11 1:47.54 104.44
15. 29 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 54.28 53.28 1:47.56 104.63
16. 17 700859 HROMADA Martin 1992 SVK 54.54 53.08 1:47.62 105.22
17. 25 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 54.22 53.45 1:47.67 105.71
18. 27 151202 KADLA JIří 1997 CZE Z 55.36 52.54 1:47.90 107.97
19. 18 150802 KONÍČEK Jiří 1989 CZE T 55.02 53.16 1:48.18 110.72
20. 20 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 54.89 53.53 1:48.42 113.07
21. 30 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 55.06 54.19 1:49.25 121.22
22. 33 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E 55.26 54.59 1:49.85 127.10
23. 47 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN 56.38 54.54 1:50.92 137.60
24. 40 151246 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A 56.63 54.72 1:51.35 141.82
25. 32 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 56.98 54.54 1:51.52 143.49
26. 38 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 56.58 55.02 1:51.60 144.27
27. 37 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 56.88 55.52 1:52.40 152.12
28. 35 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 57.12 55.62 1:52.74 155.46
29. 49 151206 SAMOHEL Jan 1997 CZE L 58.19 55.32 1:53.51 163.01
30. 44 221239 CONNERY Kali 1996 GBR 58.21 55.89 1:54.10 168.80
31. 42 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 57.24 56.98 1:54.22 169.98
32. 43 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 58.73 55.82 1:54.55 173.22
33. 39 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 58.79 56.15 1:54.94 177.05
34. 36 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S 59.53 57.24 1:56.77 195.00
35. 34 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 59.87 58.99 1:58.86 215.51
36. 45 340335 CHAKER Michael 1996 LIB 1:00.29 58.65 1:58.94 216.29
Nedokočili 1. kolo    
  19 151203 BENC Patrik 1997 CZE L      
  51 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K      
  48 240108 SZABO Bence 1986 HUN      
  23 221090 TREBILCOCK Robert 1993 GBR      
  15 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
  50 340447 ZINA Jeffrey 1998 LIB      
Nedokočili 2. kolo    
  21 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  31 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B      
  12 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  8 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK      
  26 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK      
Nestartovali v 1. kole    
  3 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  46 151244 LANK Karel 1998 CZE U      
  22 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler