Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup - Stoh

Disciplína Kombinovaný závod Codex 9010
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 29.03.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 71 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 37.02 - 37.02
2. 70 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 37.81 - 37.81
3. 68 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 38.04 - 38.04
4. 74 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 38.80 - 38.80
5. 90 770879 SZCZAP Mateusz 2005 CZE H 39.28 - 39.28
6. 67 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE B 39.44 - 39.44
7. 82 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 39.58 - 39.58
8. 77 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 40.09 - 40.09
9. 88 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 40.34 - 40.34
10. 66 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 40.83 - 40.83
11. 92 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 41.91 - 41.91
12. 87 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 42.27 - 42.27
13. 91 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 42.44 - 42.44
14. 84 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 42.67 - 42.67
15. 101 770817 HARAZIM Andre 2006 CZE A 42.98 - 42.98
16. 95 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 43.58 - 43.58
17. 86 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 44.12 - 44.12
18. 103 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 45.01 - 45.01
19. 106 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 45.10 - 45.10
20. 126 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 45.24 - 45.24
21. 100 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 45.53 - 45.53
22. 110 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 45.73 - 45.73
23. 93 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 46.31 - 46.31
24. 124 770406 TREJBAL Tomáš 2006 CZE L 47.13 - 47.13
25. 76 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 49.60 - 49.60
26. 137 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 50.30 - 50.30
27. 115 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 51.32 - 51.32
28. 135 - TATÍČEK Jakub 2010 CZE 51.83 - 51.83
29. 102 770896 JELÍNEK Ondřej 2009 CZE A 52.35 - 52.35
30. 120 - CUTHBERT Adam Richard 2009 CZE 54.17 - 54.17
31. 121 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:03.15 - 1:03.15
32. 73 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 1:03.19 - 1:03.19
33. 131 770810 RAJNOCH Marek 2010 CZE L 1:03.57 - 1:03.57
34. 80 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 1:11.22 - 1:11.22
Nedokočili 1. kolo
  97 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H  
  75 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E  
  113 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A  
  89 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H  
Nestartovali v 1. kole
  98 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H  
  134 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H  
  119 770225 KUCHAŘ Jan 2005 CZE A  
  133 - ŠTASTNÝ Jakub 2008 CZE  
  128 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H  
Diskvalifikováni v 1. kole
  78 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H  
  109 770326 KLEPŠ Jakub 2005 CZE H  
  79 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler