Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MMČR Kouty - Kouty

Disciplína Slalom Codex 1571
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 31.03.2015 Technický delegát Kazimierz Korzeniovski (POL) 047
Vypočtená penalizace 8.13 Aplikovaná penalizace 10.13
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 47.25 47.13 1:34.38 10.13
2. 7 561117 KUERNER Miha 1987 SLO 46.64 47.83 1:34.47 10.82
3. 4 700830 ŽAMPA Adam 1990 SVK 47.26 47.23 1:34.49 10.97
4. 2 550054 ZVEJNIEKS Kristaps 1992 LAT 46.50 48.37 1:34.87 13.87
5. 1 380334 VIDOVIC Matej 1993 CRO 46.89 48.26 1:35.15 16.00
6. 8 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 47.63 47.90 1:35.53 18.90
7. 15 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M 48.23 47.94 1:36.17 23.79
8. 12 690618 TESTA Andrea 1991 ITA 48.28 48.32 1:36.60 27.07
9. 9 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 48.70 48.31 1:37.01 30.19
10. 11 350095 PFIFFNER Marco 1994 LIE 48.30 48.89 1:37.19 31.57
11. 13 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 49.04 48.23 1:37.27 32.18
12. 17 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 48.86 48.65 1:37.51 34.01
13. 14 700879 ŽAMPA Andreas 1993 SVK 48.43 49.14 1:37.57 34.47
14. 16 54160 GEIER Gerald 1993 AUT 49.11 48.94 1:38.05 38.13
15. 26 350097 GAUER Nico 1996 LIE 49.38 48.87 1:38.25 39.65
16. 29 350098 HUG Manuel 1996 LIE 49.78 48.75 1:38.53 41.79
17. 28 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 48.72 49.89 1:38.61 42.40
18. 30 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 50.63 48.53 1:39.16 46.60
19. 24 54422 TANNER Luca 1997 AUT 50.37 48.94 1:39.31 47.74
20. 25 350096 HILZINGER Alexander 1994 LIE 50.69 48.97 1:39.66 50.41
21. 36 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 50.43 49.44 1:39.87 52.01
22. 43 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 50.96 49.42 1:40.38 55.90
23. 22 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK 50.97 49.62 1:40.59 57.50
24. 37 350100 MARXER Silvan 1998 LIE 52.30 48.56 1:40.86 59.56
25. 32 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 51.87 49.48 1:41.35 63.30
26. 54 54474 POECHGRABER Paul 1998 AUT 51.63 49.95 1:41.58 65.06
27. 53 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 52.24 50.62 1:42.86 74.82
28. 40 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK 52.64 51.99 1:44.63 88.32
29. 45 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 52.37 52.45 1:44.82 89.77
30. 50 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 53.37 52.82 1:46.19 100.23
31. 48 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK 54.05 52.55 1:46.60 103.35
32. 55 400298 GUNTLISBERGEN Youri 1997 NED 53.32 53.68 1:47.00 106.40
33. 63 700942 KUPČOK Mikuláš 1998 SVK 53.85 54.24 1:48.09 114.72
34. 58 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 54.19 54.39 1:48.58 118.46
35. 39 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 54.92 53.72 1:48.64 118.92
36. 59 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 53.87 54.98 1:48.85 120.52
37. 49 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK 56.22 53.52 1:49.74 127.31
38. 61 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 58.49 59.12 1:57.61 187.35
39. 65 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:04.42 1:04.21 2:08.63 271.41
Nedokočili 1. kolo  
  38 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT    
  60 151077 BOLEK David 1994 CZE T    
  44 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED    
  51 550058 BRISHKA Roberts 1993 LAT    
  57 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK    
  10 54107 CALOVINI Mathias 1992 AUT    
  19 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H    
  41 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H    
  47 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H    
  62 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K    
  66 151075 KULICH Václav 1992 CZE P    
  67 151102 LÁSKA Daniel 1993 CZE P    
  27 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z    
  35 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L    
  23 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H    
  46 54290 RAITHOFER Manuel 1995 AUT    
  20 700820 RÁZUS Martin 1989 SVK    
  34 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK    
  31 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T    
  18 550066 ZVEJNIEKS Miks 1995 LAT    
Nedokočili 2. kolo  
  52 700930 KIZA Jakub 1997 SVK    
  21 54383 KOGLER Tobias 1996 AUT    
  56 700938 MADRO Oskar 1998 SVK    
  42 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK    
  64 700943 VIGAŠ Martin 1998 SVK    
Nestartovali v 1. kole  
  5 294890 NANI Roberto 1988 ITA    
Nestartovali v 2. kole  
  68 151246 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  33 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  6 51434 TIPPELREITHER Matthias 1988 AUT    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler