Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VIST CUP Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2058
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 05.03.2016 Technický delegát Roman Fizér
Vypočtená penalizace 6.36 Aplikovaná penalizace 16.36
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 110 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 53.92 - 53.92 16.36
2. 107 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 54.07 - 54.07 19.09
3. 112 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 54.33 - 54.33 23.81
4. 104 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 54.52 - 54.52 27.27
5. 105 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 55.58 - 55.58 46.53
6. 108 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 55.80 - 55.80 50.53
7. 103 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 55.81 - 55.81 50.71
8. 114 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 56.10 - 56.10 55.98
9. 115 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 56.51 - 56.51 63.43
10. 181 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 56.71 - 56.71 67.07
11. 113 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 57.03 - 57.03 72.88
12. 128 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 57.10 - 57.10 74.16
13. 106 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 57.18 - 57.18 75.61
14. 119 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 57.41 - 57.41 79.79
15. 123 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 57.46 - 57.46 80.70
16. 122 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 57.76 - 57.76 86.15
17. 129 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 57.85 - 57.85 87.79
18. 133 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 58.41 - 58.41 97.97
19. 118 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 58.59 - 58.59 101.24
20. 117 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 58.93 - 58.93 107.42
21. 121 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 59.00 - 59.00 108.69
22. 126 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 59.12 - 59.12 110.87
23. 135 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 59.37 - 59.37 115.41
24. 137 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 59.52 - 59.52 118.14
25. 130 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 59.99 - 59.99 126.68
26. 136 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:00.28 - 1:00.28 131.95
27. 157 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 1:00.58 - 1:00.58 137.41
28. 131 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 1:00.73 - 1:00.73 140.13
29. 140 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 1:00.96 - 1:00.96 144.31
30. 125 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 1:00.97 - 1:00.97 144.49
31. 143 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 1:01.01 - 1:01.01 145.22
32. 154 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 1:01.29 - 1:01.29 150.31
33. 132 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 1:01.36 - 1:01.36 151.58
34. 153 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 1:02.64 - 1:02.64 174.85
35. 152 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 1:02.90 - 1:02.90 179.57
36. 150 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U 1:02.91 - 1:02.91 179.75
37. 147 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 1:03.08 - 1:03.08 182.84
38. 124 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 1:05.05 - 1:05.05 218.65
39. 149 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 1:05.93 - 1:05.93 234.64
40. 139 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 1:06.12 - 1:06.12 238.10
41. 151 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 1:06.16 - 1:06.16 238.82
42. 160 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A 1:07.35 - 1:07.35 260.45
43. 158 770404 MRŠTÍK Daniel 2003 CZE L 1:07.36 - 1:07.36 260.63
44. 156 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 1:08.03 - 1:08.03 272.81
45. 142 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 1:08.05 - 1:08.05 273.17
Nedokočili 1. kolo  
  145 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  134 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J    
  141 770251 ŽEŽULKA Petr 2003 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  144 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler