Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VIST CUP Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 7058
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 05.03.2016 Technický delegát Roman Fizér
Vypočtená penalizace 20.48 Aplikovaná penalizace 30.48
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 12 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 54.81 - 54.81 30.48
2. 5 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 54.82 - 54.82 30.66
3. 3 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 54.91 - 54.91 32.27
4. 1 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 55.08 - 55.08 35.31
5. 7 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 55.35 - 55.35 40.14
6. 4 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 55.62 - 55.62 44.96
7. 11 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 55.75 - 55.75 47.29
8. 17 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 55.92 - 55.92 50.33
9. 8 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 56.03 - 56.03 52.29
9. 6 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 56.03 - 56.03 52.29
11. 14 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 56.25 - 56.25 56.23
12. 10 885144 SITAROVÁ Klára 2002 CZE B 56.33 - 56.33 57.66
13. 24 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 56.43 - 56.43 59.45
14. 9 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 56.57 - 56.57 61.95
15. 13 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 56.74 - 56.74 64.99
16. 21 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 57.45 - 57.45 77.68
17. 27 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U 57.72 - 57.72 82.51
18. 18 885083 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 57.88 - 57.88 85.37
19. 45 885469 KRČÁLOVÁ Hanka 2002 CZE J 57.98 - 57.98 87.16
20. 28 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 58.03 - 58.03 88.05
21. 38 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE L 58.07 - 58.07 88.77
21. 16 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 58.07 - 58.07 88.77
23. 31 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 58.25 - 58.25 91.99
24. 15 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 58.28 - 58.28 92.52
25. 32 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 58.32 - 58.32 93.24
26. 30 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 58.39 - 58.39 94.49
27. 29 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 58.65 - 58.65 99.14
28. 33 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 58.66 - 58.66 99.32
29. 25 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 59.07 - 59.07 106.65
30. 39 265011 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 59.27 - 59.27 110.22
31. 36 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 59.40 - 59.40 112.55
32. 35 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A 59.58 - 59.58 115.77
33. 48 555508 DVOŘÁČKOVÁ Adéla 2003 CZE K 1:00.33 - 1:00.33 129.18
34. 20 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 1:00.60 - 1:00.60 134.00
35. 47 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:00.77 - 1:00.77 137.04
36. 50 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 1:01.03 - 1:01.03 141.69
37. 44 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 1:01.22 - 1:01.22 145.09
38. 41 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:01.24 - 1:01.24 145.45
39. 43 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 1:01.33 - 1:01.33 147.06
40. 58 555512 DVOŘÁČKOVÁ Beata 2003 CZE K 1:01.56 - 1:01.56 151.17
41. 51 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 1:01.67 - 1:01.67 153.14
42. 53 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE H 1:01.71 - 1:01.71 153.85
43. 46 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 1:01.74 - 1:01.74 154.39
44. 52 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 1:01.86 - 1:01.86 156.53
45. 42 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 1:02.05 - 1:02.05 159.93
46. 19 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 1:02.36 - 1:02.36 165.47
47. 61 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 1:02.41 - 1:02.41 166.37
48. 57 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 1:02.83 - 1:02.83 173.88
49. 49 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 1:03.44 - 1:03.44 184.78
50. 60 885872 MODROKOVÁ Michaela 2002 CZE K 1:03.87 - 1:03.87 192.47
51. 63 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 1:04.24 - 1:04.24 199.09
52. 66 885786 KAFKOVÁ Barbora 2003 CZE H 1:04.66 - 1:04.66 206.60
53. 34 885596 BĚLEHRÁDKOVÁ Lea 2002 CZE B 1:05.10 - 1:05.10 214.46
54. 62 885418 BÁRTOVÁ Anna 2003 CZE H 1:06.28 - 1:06.28 235.56
55. 56 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:07.48 - 1:07.48 257.02
56. 59 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 1:07.49 - 1:07.49 257.20
57. 64 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 1:08.90 - 1:08.90 282.41
58. 65 885513 EISLEROVÁ Sarah 2002 CZE A 1:12.95 - 1:12.95 354.82
Nedokočily 1. kolo  
  2 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  37 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler