Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VIST CUP Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2060
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 06.03.2016 Technický delegát Roman Fizér
Vypočtená penalizace 13.92 Aplikovaná penalizace 23.92
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 181 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 52.81 - 52.81 23.92
2. 105 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 54.13 - 54.13 48.42
3. 127 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 54.57 - 54.57 56.58
4. 134 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 55.02 - 55.02 64.93
5. 101 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 55.29 - 55.29 69.94
6. 112 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 55.41 - 55.41 72.17
7. 114 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 55.63 - 55.63 76.25
8. 115 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 55.64 - 55.64 76.44
9. 121 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 55.74 - 55.74 78.29
10. 125 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 56.35 - 56.35 89.61
11. 118 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 56.37 - 56.37 89.98
12. 153 770485 FIALA Dan 2002 CZE J 56.44 - 56.44 91.28
13. 132 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 56.50 - 56.50 92.40
14. 128 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 56.71 - 56.71 96.29
15. 122 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 57.33 - 57.33 107.80
16. 152 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 57.46 - 57.46 110.21
17. 149 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U 58.02 - 58.02 120.60
17. 142 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 58.02 - 58.02 120.60
19. 129 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 58.16 - 58.16 123.20
20. 136 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 58.21 - 58.21 124.13
21. 123 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 58.29 - 58.29 125.61
22. 157 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 58.51 - 58.51 129.70
23. 131 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 58.85 - 58.85 136.00
24. 124 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 59.04 - 59.04 139.53
25. 135 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 59.07 - 59.07 140.09
26. 144 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 59.37 - 59.37 145.65
27. 130 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 1:00.18 - 1:00.18 160.69
28. 139 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 1:00.26 - 1:00.26 162.17
29. 146 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 1:00.56 - 1:00.56 167.74
30. 148 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 1:01.74 - 1:01.74 189.63
31. 145 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 1:01.91 - 1:01.91 192.79
32. 141 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 1:02.70 - 1:02.70 207.45
33. 154 770404 MRŠTÍK Daniel 2003 CZE L 1:03.32 - 1:03.32 218.96
34. 138 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 1:03.39 - 1:03.39 220.25
35. 150 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 1:03.99 - 1:03.99 231.39
36. 159 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 1:04.34 - 1:04.34 237.88
37. 133 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 1:04.36 - 1:04.36 238.25
38. 158 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A 1:06.68 - 1:06.68 281.31
Nedokočili 1. kolo  
  102 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  120 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S    
  143 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz