Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 2068
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 07.02.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 86 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 33.92 - 33.92 50
2. 79 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 34.42 - 34.42 45
3. 84 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 36.00 - 36.00 40
4. 122 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 36.19 - 36.19 36
5. 85 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 36.77 - 36.77 33
6. 77 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 36.79 - 36.79 30
7. 129 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 36.84 - 36.84 28
8. 73 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 37.42 - 37.42 26
9. 101 770466 ŠEVČÍK Štěpán 2006 CZE P 37.49 - 37.49 24
9. 90 770406 TREJBAL Tomáš 2006 CZE L 37.49 - 37.49 24
11. 76 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 37.83 - 37.83 20
12. 80 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 37.93 - 37.93 19
13. 72 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 38.21 - 38.21 18
14. 78 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 38.45 - 38.45 17
15. 81 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 39.67 - 39.67 16
16. 112 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 39.79 - 39.79 15
17. 97 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 40.35 - 40.35 14
18. 130 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 40.49 - 40.49 13
19. 100 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H 41.04 - 41.04 12
20. 93 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 41.12 - 41.12 11
21. 104 770465 MAXA David 2006 CZE P 41.48 - 41.48 10
22. 98 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A 41.70 - 41.70 9
23. 102 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 41.74 - 41.74 8
24. 88 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 41.87 - 41.87 7
25. 82 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 41.92 - 41.92 6
26. 87 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 42.11 - 42.11 5
27. 96 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 42.41 - 42.41 4
28. 109 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 42.52 - 42.52 3
29. 105 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 43.06 - 43.06 2
30. 115 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 43.28 - 43.28 1
31. 89 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE A 43.37 - 43.37
32. 99 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 43.50 - 43.50
33. 148 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 43.88 - 43.88
34. 152 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 44.32 - 44.32
35. 113 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 44.42 - 44.42
36. 157 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 44.94 - 44.94
37. 132 772043 BROŽ Lukáš 2008 CZE H 45.66 - 45.66
38. 131 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L 45.82 - 45.82
39. 154 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 45.88 - 45.88
40. 146 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 47.01 - 47.01
41. 142 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 47.06 - 47.06
42. 106 770695 JANDA David 2007 CZE P 48.00 - 48.00
43. 117 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 48.07 - 48.07
44. 144 770973 ČERNÝ Tomáš 2007 CZE H 49.34 - 49.34
45. 151 770976 TUČEK Šimon 2007 CZE H 49.96 - 49.96
46. 158 - ŽEMLIČKA Filip 2010 CZE 50.64 - 50.64
47. 116 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 51.00 - 51.00
48. 140 770860 MATERNA Sebastian 2008 CZE H 51.14 - 51.14
49. 136 - SEDLÁČEK Matěj 2010 CZE 52.15 - 52.15
50. 127 772119 VESELÝ Filip 2007 CZE A 52.69 - 52.69
51. 138 770974 KAFKA Matěj 2007 CZE H 58.62 - 58.62
52. 124 - TSCHOCHE Teodor 2009 CZE 1:00.77 - 1:00.77
53. 120 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A 1:04.11 - 1:04.11
Nedokočili 1. kolo  
  160 772138 POUR Jan 2007 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  110 770538 NOVOTNÝ Ondřej 2007 CZE A    
  95 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  71 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H    
  118 771000 DLOUHÝ Vítek 2008 CZE P    
  143 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H    
  128 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE A    
  155 770467 ŠPIČÁK Jakub 2006 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler