Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2072
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 24.01.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 67 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 33.11 - 33.11 50
2. 65 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 35.62 - 35.62 45
3. 76 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 35.68 - 35.68 40
4. 68 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 35.82 - 35.82 36
5. 62 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 36.01 - 36.01 33
6. 94 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 36.27 - 36.27 30
7. 70 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 37.07 - 37.07 28
8. 73 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 37.36 - 37.36 26
9. 72 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 37.44 - 37.44 24
10. 80 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 38.28 - 38.28 22
11. 109 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 38.32 - 38.32 20
12. 77 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 38.45 - 38.45 19
13. 66 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 38.93 - 38.93 18
14. 75 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 38.94 - 38.94 17
15. 78 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 39.07 - 39.07 16
16. 69 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 39.26 - 39.26 15
17. 85 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 39.33 - 39.33 14
18. 61 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 39.78 - 39.78 13
19. 112 - KRAUS Jakub 2007 CZE 40.56 - 40.56
20. 111 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H 40.60 - 40.60 12
21. 64 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE A 40.70 - 40.70 11
22. 79 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 41.11 - 41.11 10
23. 84 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H 41.28 - 41.28 9
24. 119 770650 VÁVRA Ondřej 2006 CZE H 41.31 - 41.31 8
25. 107 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 41.94 - 41.94 7
26. 110 770538 NOVOTNÝ Ondřej 2007 CZE A 42.41 - 42.41 6
27. 104 - POUR Jan 2007 CZE 42.51 - 42.51
28. 88 770702 HOFEREK Jan 2007 CZE 43.54 - 43.54 5
29. 87 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 43.55 - 43.55 4
30. 89 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 44.24 - 44.24 3
31. 90 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 44.95 - 44.95 2
32. 102 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 45.22 - 45.22 1
33. 105 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 45.45 - 45.45
34. 98 770973 ČERNÝ Tomáš 2007 CZE H 45.66 - 45.66
35. 96 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 47.06 - 47.06
36. 103 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 48.16 - 48.16
37. 114 - DLOUHÝ Petr 2007 CZE 48.46 - 48.46
38. 108 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE A 50.27 - 50.27
39. 121 772044 KRAMEŠ Michal 2009 CZE H 50.72 - 50.72
40. 118 772062 NEUMAN Jan 2007 CZE H 53.13 - 53.13
41. 123 - TUPEC Timotei 2010 CZE 56.52 - 56.52
42. 120 772119 VESELÝ Filip 2007 CZE A 59.61 - 59.61
43. 83 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 1:01.96 - 1:01.96
44. 86 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 1:03.84 - 1:03.84
45. 122 772120 ŠEC Alexander 2007 CZE A 1:04.76 - 1:04.76
Nedokočili 1. kolo  
  63 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S    
  100 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  99 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE M    
  81 770460 KALWA Adam 2006 CZE H    
  106 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A    
  92 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  101 772043 BROŽ Lukáš 2008 CZE H    
  91 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H    
  82 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H    
  95 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz